[AD] WarWorldMu 97d99i Exp: 70x Drop: 50%

май няма да се играе тоя сървър !!!
 
Абе Dude, давай поне някаква информация от време на време, всички седят, чакат и не знаят какво се случва и как да правят.....
 
можели скаип имам проблем със аккаунта
 
При полужение че са затворени всички портове някой успява да манипулира базата и си прави каквото си иска..... Няма да има сървър докато не разберем къде е проблема, който има идея от къде може да е да сподели. Нямам намерение да се правя на важен и на разбирач, направих каквото мога и колкото мога но някой нагъл тип се ебава!
Може и да пишете на ЛС ако знаете нещо.
 
При полужение че са затворени всички портове някой успява да манипулира базата и си прави каквото си иска..... Няма да има сървър докато не разберем къде е проблема, който има идея от къде може да е да сподели. Нямам намерение да се правя на важен и на разбирач, направих каквото мога и колкото мога но някой нагъл тип се ебава!
Може и да пишете на ЛС ако знаете нещо.
Предложих ти да ти помогна, ти не искаш!
 
В скайп ми го написа и сега и тук ли... Нали ти казах че немога да пусна ейтака на доверие всеки в хост машината..
 
  • Like
Reactions: dDosgwapo
Спрете да се ебавате със сървъра .
Оставте го да си работи нормално има хора на които им се играе ....
 
Сървъра няма да го бъде проблема няма да си го откриеш и винаги ще има кой да го спре стига да иска. Такива сървърчета където се правят сега е лесно за голям брой от хора да влезнат и да прецакат всичко... Така че по добре се насочи към някой ОПИТЕН да ти помогне но естествено няма и да е безлатно :D
 
Дано за последен път си правим ацц-та и тези 70+ акаунти реални ли са ?
Няма да е зле и да светнеш хората дали ще има занапред проблеми (то проблеми винаги има) от сорта на извинявам се ама трябва да рестартирам сървъра.
 
Братле аз под тест нямам предвид да си ги правил сам и то с "cheatvane", истинския тест е когато различни хора от различни машини ги направят всичките от край до край.. защото знам, че преди на много хора им забиваше gameservera от тия questove когато бяха над определен брой.. дори батълзон имат 100, затова питам :д
 
Относно проблема ти с базата, не гледай само портовете.. може да са ти вкарали някои скрит файл през които влизат и си едитват (особено ако сайта е на същата машина), passworda i acc-то пробвай да смениш за логина, отделно на хостинг ли си или вкъщи си го пуснал? ако е от вкъщи нормално да влизат..

Пробвай и да смениш сайта изцяло ако нищо друго не помогне и виж дали проблема ще продължи.. (поне така ще изключиш една част от вероятностите)
 
Не избързвай да го пускаш пак, по-добре 1-2 дена по-късно, да не стане като миналият път... да играем 2-3 дена и накрая всичко напразно..
 
От хостинг компанията имат малък проблем.Най-вероятно ще бъде онлайн утре.(тоест по-късно)
 
От хостинг компанията имат малък проблем.Най-вероятно ще бъде онлайн утре.(тоест по-късно)

кога ще е онлине сървара ?.....
 
OFFLINE! Прекалено много избърза! :)