[AD] Warmy MuOnline [ Battle of the Throne ]

харесвами става 9/10 заради сайта
П.С аз само да попитам колко 16 сайта са сабрани в 1 ? малко ми е чудно :D: нищо лично
 
харесвами става 9/10 заради сайта
П.С аз само да попитам колко 16 сайта са сабрани в 1 ? малко ми е чудно :D: нищо лично

Нещо не те разбрах кви сайтове ?


Астра оправи ранкинга е :D

Чек бе колега сега се прибирам (dance)
 
харесвами става 9/10 заради сайта
П.С аз само да попитам колко 16 сайта са сабрани в 1 ? малко ми е чудно :D: нищо лично

Иска да каже,че си взимал кодове от други сайтове за да направиш твоя сайт по-добър.
 
Иска да каже,че си взимал кодове от други сайтове за да направиш твоя сайт по-добър.

Еми да някой друг код :) мисля да добавя още но всичко с времето си :)
 
Айде Класацията е оправена и е добавен Език бг/ен :)
 
Astra не ведънж е доказвал че може да прави хубави неща но както някой каза по горе .. първия преглед е най важен модфициряй уеба накарай някой photoshoper да ти направи лого голямо като на баталзона ако ще си със този уеб разбирасе :)

поздрави , Warri0r
 
препоръчвам ти да си махнеш модула Search :)
 
Astra не ведънж е доказвал че може да прави хубави неща но както някой каза по горе .. първия преглед е най важен модфициряй уеба накарай някой photoshoper да ти направи лого голямо като на баталзона ако ще си със този уеб разбирасе :)

поздрави , Warri0r

Благодаря но проблема не е в логото а немога да разбера кой редове да махна от индекса че да го направя като хората с цяло лого :x
 
Пиши по скайп аз ще ти помогна, само дай лого ;)
Едит: скайп n0_m0r3_c0ca_baby1
 
Last edited:
Колеги някой ще може ли да ми сложи текст върху хедъра ще съм му много благодарен :)
 

Attachments

  • sa.JPG
    sa.JPG
    117.8 KB · Views: 24
Here you are (nqh)
EDIT: Ама изчезват мобовете като ги дера, та треа да си поместа задника от клeтката/спауна и да се върна :(
 

Attachments

  • sa.JPG
    sa.JPG
    166 KB · Views: 23
Here you are (nqh)
EDIT: Ама изчезват мобовете като ги дера, та треа да си поместа задника от клeтката/спауна и да се върна :(

Мерси :) относно мобовете мисля че е малко времето на което да се показват ?
 
НЕ, ако не се махна не се показват, има някой които сам виждал 1-2 пъти откакто играя, иначе си седи празно (nqh)
 
Открих бъг, см-то като си пусне мана шилда немога да го хит, само мис. С 20 реса повече и мис :x
 
Welcome Back Astra. With Your Good Muservers =)
 
Full with bugs :D
EDIT: Purwo mestooo
 

Attachments

  • MISHOISATFIRSTPLACE.jpg
    MISHOISATFIRSTPLACE.jpg
    404.1 KB · Views: 16
Last edited:
Ами Мана шилда е. Ако см ме бъфне с мана шилд не мога да бъда удрян от други играчи. Само мисс. Животнити изчезват- някой път се появяват, някой път не. Гм-то си адва фейк ресове. Има 80 реса, а стаста му е за 40. На един тупаник ми е ( мез МС-де ^^). Имате 2-ма онлайн - аз и марто. А гм- то и е ебахти скръндзата. Махай тоя манашилд поне да е равностойно.