War of the immortals

Achov

Active Member
Joined
Jul 28, 2009
Messages
720
Reaction score
163
Дайте мнения относно тази игра. На мен лично много ми допадна. Ако има някой, които да Play в глобалния сървър да свирка!
http://www.youtube.com/watch?v=TWdWy6IwS0I
http://woi.perfectworld.com/
ВАЖНО!!! Ако нямате абсолютно никакви познания в английският, ще ви е много трудно.
 
Last edited:
  • Like
Reactions: NEMES1S
up....Ако някой играе....в Сървър (Gaya) Realm 7 съм, героят ми е TheDarkAngels , legion-a : LordsOFTheWar (ID: 5145)
 
в кой глобален сървър (woi.perfectworld)?
 
up....Ако някой играе....в Сървър (Gaya) Realm 7 съм, героят ми е TheDarkAngels , legion-a : LordsOFTheWar (ID: 5145)
Не е ли Gaia ?
 
от къде мога да дръпна играта?
 
в кой глобален сървър (woi.perfectworld)?

Да, това е глобалният сървър. Играта е много зарибяваща.....по цели нощи не спя :D:
 
Да, това е глобалният сървър. Играта е много зарибяваща.....по цели нощи не спя :D:

До кой левел се дига ?
Колко експ е (предполагам 1 :D )
Графиката бива ли я ?
 
До кой левел се дига ?
Колко експ е (предполагам 1 :D )
Графиката бива ли я ?

За 1 седмица станах 87 level....EXP не е 1... максималният левъл е 120...но от тук натам ме чакат много мъки за да вдигна 120 левъл...постоянно има инстанции, куестове и е доста интересно...

Графиката е повече от перфектна....все едно гледам DIABLO 3

И най-важното...играта е на около година.....наследник на Battle of the immortals
 
Играта е перфектна! графиката е жестока, има голям избор от герой абе жестока игра :p

ника ми е Bloodpulse :)
 
Може би и аз ще се пусна да я разгледам :)
 
Къв герой да се пусна ?
 
51 level съм има ли някой, долу-горе на моя level за да дигаме заедно ?
 
Ако играта ти е харесала, заповядай в легиона ни.
Натискаш "G" след това горе в дясно трябва да видиш бутон Join Legion, доло в полето пишеш ID: 5145 и натискаш лупичката. Маркираш легиона "LordsOFTheWar" и натискаш Request мисля че беше.
 
И аз мисля да я почвам изглежда ми интересно...
 
Ако играта ти е харесала, заповядай в легиона ни.
Натискаш "G" след това горе в дясно трябва да видиш бутон Join Legion, доло в полето пишеш ID: 5145 и натискаш лупичката. Маркираш легиона "LordsOFTheWar" и натискаш Request мисля че беше.

Приеми ме :)
 
Всички сте добре дошли....нека се съберем български легион и да ги смачкаме :D
 
Ами да питам в кой сървър играете...