Wallpaper

Protect

Active Member
Joined
May 30, 2008
Messages
989
Reaction score
150
1209531.jpg

Това е едно от първите ми логота на тези които не им харесва моля да не се смеят.
Критики приемам ::S:
 

RhysFox

New Member
Joined
Jun 30, 2008
Messages
918
Reaction score
299
Ето аз какво бих казал:
1-во: Използвай друг ефект за текста и му смени цвета. Дай нещо което да си личи повече.
2-ро: Това МГ ама никак не си пасва с картинката.
3-то: Пробвай да сложиш повече ефекти в Background-а като естествено използваш много повече въображение ;)

Note: Обърни внимание най-вече на текста !
 
  • Like
Reactions: Firs7BlooD

Lesh0

Active Member
Joined
Apr 22, 2008
Messages
705
Reaction score
89
ще се научиш помниш ме и аз къв бях... а сега и темплейти права :)
Оценката няма да е много висока но поради простата причина че си начинаещ 9/10
 

EvoLuTioN

Active Member
Joined
May 3, 2008
Messages
815
Reaction score
164
старай се да има фокал....... ето малко информация за на4инае6тите:

Флоу/Flow

Това е движението в дадено творение. Като цяло посоката на различните елементи, шарки и т.н. Тя се забелязва още от първият път. Според повечето критици е хубаво, когато творението има целенасочено и плавно движение. Хаотично разхвърляните елементи някакси не седят добре.



Фокал/Focal

Той също е част от първото впечатление от дадено творението. Фокалът е акцента в една сигнатура например. Елементът върху който създателят поставя най-голям акцент. Това е и всъщност цялата идея на сигнатурата. Това важи и за всички останали видове творения. Дори и в абстрактните неща е препоръчително да има някакъв акцент.



Topaz Vivacity

Това е изключително мощен plug-in за Photoshop посредством който можете да изчиствате във всяко едно отношение различни изображения. Като например пикселизиране, заради увеличаване на размера, zoom или некачествена камера, "артефактите", които се получават единствено при JPG изображенията, петна, поради цветова пренаситеност, поправяне на прекалената употреба на Sharpen Tool, както и много други. С този инструмент можете също и да прибавяте интересни ефекти. още!

спазвай тези неща и бързо 6те напредне6 ;)
 

RhysFox

New Member
Joined
Jun 30, 2008
Messages
918
Reaction score
299
Хахаха... Тия май изобщо ги няма в Photoshop CS3 и сега осъзнавам колко съм прецакан ;]
 

SeMKu

New Member
Joined
Nov 28, 2008
Messages
40
Reaction score
0
хахаха Protect ти си заклен фен на DBZ :D 5/10