[Release] Vote "index"

Status
Not open for further replies.

Gasolincho

Well-Known Member
Joined
May 15, 2008
Messages
683
Reaction score
693
Hey dudes! this is one script for VOTING...

EXAMPLE: when some player try to open site... need 1st to vote for server an then site will be open :)

Здрасти! това е скрипт за гласуване... т.е. когато някой отвори сайтът ви трябва първо да гласува на линк избран от вас за сървъра и след това ще може да отвори сайтът...
този архив включва : images + index
приятно ползване! :)
 

Attachments

  • vote.rar
    179.6 KB · Views: 119

EvoLuTioN

Active Member
Joined
May 3, 2008
Messages
815
Reaction score
164
Я кажете каде да го сложа тва че се опитвам да го направя тва от сумати му и време Обеснете или ме намерете в скайп blind2125
 

Anarxiq

New Member
Joined
Apr 9, 2008
Messages
408
Reaction score
80
Направих го сичко точно но как да направя като натиснат Vote да отиват да гласуват в БГТОП а като натиснат WebSite да отиват направо в ситето ??
 

Stifi

New Member
Joined
Jun 5, 2008
Messages
175
Reaction score
11
Може да си го направите с mysql и балончето да не се показва за опрадалено време 24 /12 часа.. но ще си поиграя и го иска някой да драсне лс.
 

Gasolincho

Well-Known Member
Joined
May 15, 2008
Messages
683
Reaction score
693
Направих го сичко точно но как да направя като натиснат Vote да отиват да гласуват в БГТОП а като натиснат WebSite да отиват направо в ситето ??

ами просто махаш JS и си пишеш линковете по този начин <a href="index2.php"a/> а за ВОТ <a href="http://vote-site.com" target="_blank">
 

Murder

New Member
Joined
Apr 21, 2008
Messages
502
Reaction score
74
This is not a BIG Shit 70% of the sites in Xtremetop100 have this vote script...Gasolincho good work 10/10
 

AfterShock

New Member
Joined
Apr 10, 2008
Messages
576
Reaction score
80
70% имат друг път... Разчистиха всички сайтове, които имат този скрипт. Некаф ламав server с 20 души online е с 500 вота в класaцията... Много е готин, няма що!
 

EvoLuTioN

Active Member
Joined
May 3, 2008
Messages
815
Reaction score
164
Скрипта е хубав а до това за сърварите поне ез незнам сървар който веднага след като е пуснат се е напълнил
 

Gasolincho

Well-Known Member
Joined
May 15, 2008
Messages
683
Reaction score
693
сега съм почнал един друг скрипт пак за гласуване :) който се чудя дали да пусна тук или някъде другаде защото малко трудно се прави и после си приписват правата върху него...

ето и малко изяснение за скрипта :
1 глас на всеки 24 часа (отчита по IP и Coockies)
закача се директно към БД на сървъра.
ще дава кредити за всеки глас на 24часа (вие си настройвате колко кредити да дава)

ето как действа : появява се малко Pop-Up прозорче с "гласувайте за нас" линк и изображение към страницата за гласуване + поле за акаунтът който се закача за УебМагазин и от там дава кредити :) знам че няма да ме разберете какво обяснявам защото и аз се обърках... но като го направя ще разберете!

П.П. включени са и няколко JS
 

AfterShock

New Member
Joined
Apr 10, 2008
Messages
576
Reaction score
80
сега съм почнал един друг скрипт пак за гласуване :) който се чудя дали да пусна тук или някъде другаде защото малко трудно се прави и после си приписват правата върху него...

ето и малко изяснение за скрипта :
1 глас на всеки 24 часа (отчита по IP и Coockies)
закача се директно към БД на сървъра.
ще дава кредити за всеки глас на 24часа (вие си настройвате колко кредити да дава)

ето как действа : появява се малко Pop-Up прозорче с "гласувайте за нас" линк и изображение към страницата за гласуване + поле за акаунтът който се закача за УебМагазин и от там дава кредити :) знам че няма да ме разберете какво обяснявам защото и аз се обърках... но като го направя ще разберете!

П.П. включени са и няколко JS

Знам какво имаш предвид. Даже вече има такова... като намеря сайта ще ти го пратя направо да си го земеш.
 

Gasolincho

Well-Known Member
Joined
May 15, 2008
Messages
683
Reaction score
693
Знам какво имаш предвид. Даже вече има такова... като намеря сайта ще ти го пратя направо да си го земеш.

аз знам че има но ще си направя мой :) по-добър! даже може и итемс да дава. Но все пак мерси Аму... :)
 

Break House

Active Member
Joined
Apr 26, 2008
Messages
281
Reaction score
34
това не е форум които всеки се прави на велик и само се хвали ако имате или правите нещо хубаво публикувайте го или си трайте...

послепис. тая идея за която гасолнчо говори ми харесва защотот е тапо след като си гласувал пак да ти излиза досадния прозорец...
обаче има 1 много голям проблем ако искате и 1000000 гласа да имате същия х*и защотот тея класации са толкова западнали че надали усера от там си тарси сървър...това е мое мнение ...не се надявайте на тапите класации.. МОЕ МНЕНИЕ
 

EvoLuTioN

Active Member
Joined
May 3, 2008
Messages
815
Reaction score
164
Не е ама не е и форум за това да се трудиш и накрая някое лапе да ти открадне направеното и да каже аз го направих
 

Sunwalker

Well-Known Member
Joined
Apr 25, 2008
Messages
1,811
Reaction score
376
сега съм почнал един друг скрипт пак за гласуване :) който се чудя дали да пусна тук или някъде другаде защото малко трудно се прави и после си приписват правата върху него...

ето и малко изяснение за скрипта :
1 глас на всеки 24 часа (отчита по IP и Coockies)
закача се директно към БД на сървъра.
ще дава кредити за всеки глас на 24часа (вие си настройвате колко кредити да дава)

ето как действа : появява се малко Pop-Up прозорче с "гласувайте за нас" линк и изображение към страницата за гласуване + поле за акаунтът който се закача за УебМагазин и от там дава кредити :) знам че няма да ме разберете какво обяснявам защото и аз се обърках... но като го направя ще разберете!

П.П. включени са и няколко JS

Tова ще е подобно като на battlezone easy самоче тяхното излиза като се логнеш в акаунта ето сам го виш само си направи акаунт и влез от сайта :bigsmile: Battlezone Website
 

Protect

Active Member
Joined
May 30, 2008
Messages
989
Reaction score
150
Много е добро дори аз сам с него :d
 
Status
Not open for further replies.