Virus or Not?

ivowe3

Wiki
Joined
Apr 1, 2009
Messages
1,219
Reaction score
1,281
Здравейте,

Туко що видях, че диск C се пълни с 1МБ в секунда савсем сам.
От вирус ли е от какво е някакви идеи как да го спра, защото компа заби 2 пъти от малко място в C...
Моля за по бърз отговор, че сигорно ще трябва да преинсталвам ако няма решение.


Благодаря предварително.
 
Здравейте,

Туко що видях, че диск C се пълни с 1МБ в секунда савсем сам.
От вирус ли е от какво е някакви идеи как да го спра, защото компа заби 2 пъти от малко място в C...
Моля за по бърз отговор, че сигорно ще трябва да преинсталвам ако няма решение.


Благодаря предварително.

Хаха, ами не .. той просто ей така ти се пълни...
Антивирусна? Репеър?
 
По-скоро си трий вирусите които са ти карантината , защото отиват точно в Ц-то , поне на нод-а ....
 
а

гадно .. ем има едно там почистване на диска (Start/Всички програми/Принадлежности/System Tools/Почистване на диска) цъкаш и тма зарежда малко после избираш диск C и даваш там и сл 1,2 часа ще е готово .. ако пак се пълни незнам :x
bY MaRaZz
 
Last edited:
ще го преинсталвам след малко, иначе за карантината незнам. С антивирусната на микрософт съм.
 
просто си прегледай скритите файлове или си виш карантината през антивирусната
 
нямаше нищо в карантина. скритите файлове ги преглеждам редовно, поне повечето. :) сега преинсталирах да се надяваме, че проблема няма да се повтори
 
Ей използваш ли Виртуална памет? Чистиш ли си редовно кеш паметта ? Чистиш ли си временните интернет файлове ? Отговори ми на тези въпроси и ще ти кажа какво да правиш.
 
Каквото трябва е направено.

Проблема беше от антивирусната или по точно от 1 вирус който антивирусната праща в карантина постоянно става дума за Sality.
Не го спрях когато трябваше и така... Оправи се след пълен формат и преинстал.
 
Try to install a freeware anti-virus. Therefore your cpu is very safe.
 
при самата работа на компа ти .. той докато преработва данни каквито и да е ти прави едно файлче което винаги го имаш то расте или се смаля в зависимост от какво натоварване ръчкаш на него ( отваряне на мозила 1 път ти е примерно 3кб )
като дадеш Ctrl + alt + dell и после дадете прозиводителност кадето е графата
на процесора ти от доло има една друга скала която много .. ама много хора казват
това е колко рам ти харчи в момента комютара... е не е така това е колко е голям
файла с информация на Windows нещо като темп извода може и сами да си го дадете при цъкане на комютара то примерно ще е 200мб позвате цял ден само мозила без да отваряте други програми и преди да си легнете при проверка няма да е 200мб дори и нищо да не пипате то се качва и свала ( имам 8 гб рам и съм го правил до 10.. <-- това е 2 рия извод )

Следователно от цялото романче . Това НЕ е вирус
 
Темата е стара и това беше вирус. Mоже да зима 200мб, но няма как да взема над 10 ГБ.