Video Problem

NaPa3uT

New Member
Joined
Feb 17, 2010
Messages
38
Reaction score
0
Преинсталирах си уиндоуса и сега като цъкна на някой видео от вбокс7 или утубе ми спеква пц-то и се реска.

Ако някой е имал същият проблем и знае как да се оправи нека да сподели :)
 
изтегли Flash player чрез него се гледат клиповете !!! и ако не си инсталирал настройките на видео картата и тях оправи !!! ако си на Ati- Radeon ми пиши на skype имам програма която сама намира от кои настройки имаш нужда и ги инсталира !!!
 
изтегли Flash player чрез него се гледат клиповете !!! и ако не си инсталирал настройките на видео картата и тях оправи !!! ако си на Ati- Radeon ми пиши на skype имам програма която сама намира от кои настройки имаш нужда и ги инсталира !!!

Всичко казано беше пълна глупост. Човека ти казва, че му се реска компа ти обясняваш за флаш плейъри..
 
  • Like
Reactions: NaPa3uT
Все пак това е въпрос на Софтуер, и смятам че става въпрос за драйвъри.
ati.amd.com
nvidia.com
Дърпай и кажи резултатите
 
Все пак това е въпрос на Софтуер, и смятам че става въпрос за драйвъри.
ati.amd.com
nvidia.com
Дърпай и кажи резултатите

мисля че съм споменал същото По горен пост !!! :ако си на Ati- Radeon ми пиши на skype имам програма която сама намира от кои настройки имаш нужда и ги инсталира !!!

а ти хамлет не се прави на умен щото поста ти е чист СПАМ нито помогна с този коментар нито нищо !!! преди да пишеш мисли с онова дето ти е над раменете ако има такова !!!!
 
мисля че съм споменал същото По горен пост !!! :ако си на Ati- Radeon ми пиши на skype имам програма която сама намира от кои настройки имаш нужда и ги инсталира !!!

а ти хамлет не се прави на умен щото поста ти е чист СПАМ нито помогна с този коментар нито нищо !!! преди да пишеш мисли с онова дето ти е над раменете ако има такова !!!!

Стига писа с големи букви че ме дразниш
 
мисля че съм споменал същото По горен пост !!! :ако си на Ati- Radeon ми пиши на skype имам програма която сама намира от кои настройки имаш нужда и ги инсталира !!!

а ти хамлет не се прави на умен щото поста ти е чист СПАМ нито помогна с този коментар нито нищо !!! преди да пишеш мисли с онова дето ти е над раменете ако има такова !!!!

Ей мърляч рязан я да вземеш да си поуспокоиш хормоните. Форума е за да се помага ТУК, а НЕ в скайп. Щом имаш програма, направи 1 архив и я качи да помогне на всички, които имат нужда. Не всеки да те търси на скайпа ти.
Ако искаш и с размер 7 да пишеш, все ми е през кура. Ти ще си останеш същото леке. Не знам дали аз се правя на умен, но като те гледам теб, че правиш по 5 грешки в 3 думи ми е чудно от къде това самочувствие...
 
дай ми някоя фраза дето е грешна че нещо не виждам такава :D:
 
мисля че съм споменал същото По горен пост !!! :ако си на Ati- Radeon ми пиши на skype имам програма която сама намира от кои настройки имаш нужда и ги инсталира !!!

а ти хамлет не се прави на умен щото поста ти е чист СПАМ нито помогна с този коментар нито нищо !!! преди да пишеш мисли с онова дето ти е над раменете ако има такова !!!!
1. Слагат се главни букви, когато почваш ново изречение.
2. Слага се по 1 препинателен знак.
3. Дума "щото" не съществува в българския език. Явно имаш предвид "защото", но типично по селски си съкращаваш.
4.1 "По горен" - в средата на изречението е - не се слага главна буква.
4.2 Пише се с тире.
5. Нямаш нито 1 сложена запетайка. Не виждам смисъл да ти ги слагам, само за да ти докажа колко много не знаеш... 5-те удивителни знака са достатъчни...

дай ми някоя фраза дето е грешна че нещо не виждам такава :D:
 
проблем

Преинсталирах си уиндоуса и сега като цъкна на някой видео от вбокс7 или утубе ми спеква пц-то и се реска.

Ако някой е имал същият проблем и знае как да се оправи нека да сподели :)

Проблема е хардуерен 100% . За това ти давам гаранция . Най-вероятно е кондензатор или захранващ блок. Носи го на сервиз не се мъчи да слагаш нови уиндоуси...