Sygate Firewall Problem

NaPa3uT

New Member
Joined
Feb 17, 2010
Messages
38
Reaction score
0
Здр на всички , от снощи имам един проблем със сугате както бях във интернет програмата ми се изключи. Aз си реснах пц-то , но тя зарежда само за две минути и нещо я премахва.

След това като влязах във диск Д,Ц видях че уиндоуса ми е направил упдате и вече става така :
3077685K.jpg


Ако някой знае как да се оправя нека да каже :)
 
Та какъв е пролема ??!??
Ако е този със папката със много цифри и букви щом не ти харесва просто я скрий.
Ако не знаеш как се скрива папка или файл направи така
MyComputer -> Tools -> Folder Options -> View -> Hidden files and folders -> отметка на Do not show hidden files and folders -OK
След това за да скриеш папката направи така:
Десен клик на папката: Properties -> Hidden -> OK
И готово :)
 
Та какъв е пролема ??!??
Ако е този със папката със много цифри и букви щом не ти харесва просто я скрий.
Ако не знаеш как се скрива папка или файл направи така
MyComputer -> Tools -> Folder Options -> View -> Hidden files and folders -> отметка на Do not show hidden files and folders -OK
След това за да скриеш папката направи така:
Десен клик на папката: Properties -> Hidden -> OK
И готово :)


проблема ми е че този упдате който е направил пц-то ми изгася сугатето и питам дали има начин да го махна.. :x
 
проблема ми е че този упдате който е направил пц-то ми изгася сугатето и питам дали има начин да го махна.. :x
Опитай със System Restore
Start-Accessories-System tools-System Restore
и си избери деня преди ъпдейта.
Друго решение не знам :(
 
Опитай със System Restore
Start-Accessories-System tools-System Restore
и си избери деня преди ъпдейта.
Друго решение не знам :(


мм на 9 ми е направило упдате а не ми дава да цъкна на 9 :x
 
мм на 9 ми е направило упдате а не ми дава да цъкна на 9 :x

Пробвай на дата преди 9, а ако не стане преинсталирай си Sygate Personal Firewall. Друго решение не виждам за да се спасиш от този проблем. Ако имаш блокирани ип-та във Sygate Personal Firewall си ги запиши и след това пак си ги вкарай :)
 
Пробвай на дата преди 9, а ако не стане преинсталирай си Sygate Personal Firewall. Друго решение не виждам за да се спасиш от този проблем. Ако имаш блокирани ип-та във Sygate Personal Firewall си ги запиши и след това пак си ги вкарай :)

Тези IP-та не се ли записват в някакъв файл? Че така много играчка 1 по 1 да ги записваме.
 
Махни си Windows Update и направи Restore от преди деня в който си Update-нал или преинсталирай Sygate.