Ultra Torrents

bulle7proof

New Member
Joined
Feb 10, 2009
Messages
344
Reaction score
68
Тракера отново е онлайн и набирам екип , благодаря на killar4eto за помощта!



Това е торент тракер достъпен само за българи.Тук ще намерите по=-редки неща (филми ,програми,игрии тн..) ,които ги няма в другите тракери заради това че нямат авторски права или са нелегални.Скоро ще качвам и хакерски софтуер за който се интересува от колекцията ми събрани програмки.Не се конкурирам с големите тракери а и не мога заради скапания хост , но за разлика от замунда и арена аз съм свободен и мога да качвам каквито си поискам нелегални неща (хакерски програми,новите български филми,драйвери и тн...)






http://u-torrents.5bg.info

Ще помоля да няма тъпи коментари от сорта на ГДБОБ ще те затворят тракера не става за нищо защото е на тъп хост и тн... Да идват само тези които искат другите да мълчат.
 
Last edited:
По - добре използвай TBDev + Custom иначе това е руския вариант, само дето му куцат нещата... демек ще си хакнат за има, няма 1 и 30м :) Capish, ако искаш TBDev ми пиши ЛС :p
 
  • Like
Reactions: bulle7proof
Моля всички които искат да се включат в екипа ми да ми пишат на скайп multikiller79
 
Моля всички които искат да се включат в екипа ми да ми пишат на скайп multikiller79

Брат пооправи го малко... отдолу "[ Script Execution time: 0.0368 sec. ] - [ GZIP: enabled ]

UTorrents Tracker System (1.4.X) by bullet47
SPECIAL Edition (1.5.2) by killar4eto
For my friend Bullet47!"
Го има 2 пъти...
Направи когато не си регистриран да може да преглеждаш торентите.
и други неща малкого поизпипай :)
 
Един вид, до колкото разбрах, нещата които са в сайта, нямат авторски права.
Поради тази причина, НСБОП няма какво да направят ? Ако правилно разбрах ?
 
Да...И що се отнася до орпавянето първо ми трябва дизайнер и то спешно , killar4eto ми даде добър начален старт са трябва сам да се оправям....
 
Здравейте,

Който иска вече може да помогне да развием тракера като изтегли Това и го стартира.

Малко информация за файла.
Това е Скайп Спам и повечето антивируси го засичат като вирус, но той не е опасен за софтуера на вашият компютър. Можете да проверите като отворите файла с някакъв текстов едитор.
 
Last edited:
хАХ поне един домейн да беше взел :)
 
Домейна няма нищо общо с това дали тракера е добар. BTW това не е лоша идея домейн да се закупи.
 
сменете template

Интересно ми е да чуя мнението ти относно дизайна.Някои казват че е добър други че не струва трудно ми е да преценя...

хАХ поне един домейн да беше взел
Дали ще взема домейн това ще реша по-късно....Засега хостинга е платен но не много добър след време ще го местя на VPS Hosting . Машината ще струва 20 лева на месец...Но засега този хостинг е евтин и идеален тъй като нямаме много хора...
Но всичко е готово в момента в който преценя че вече тракера е достатъчно голям , ще го преместя на друг хостинг.
 
НУЖДАЕМ СЕ ОТ ДИЗАЙНЕР . Който се интересува да пише на скайп multikiller79.
 
ACCESS DENIED! IP: Browser: Your IP Adress has been banned from this server! Your access is denied by hostsean.com If you try to enter once again you will be reported to the local police department! Hostsean.bg

Каква шега :D: