[AD] TwinMu 99b Exp: 9999x Drop: 100%

///M5

Member
Joined
Sep 13, 2016
Messages
50
Reaction score
6
WEBSITE: ~> Welcome To TwinMu <~

SERVER HAVE PVP BALANCE!

Server name: TwinMu
Site: ~> Welcome To TwinMu <~
Server version: 0.99b+
Server UpTime: 24/7
Server loc.: Dve mogili ,Bulgaria
Experience: 99999x
Item drop: 100%
MAX Items: +15 +28
Monster HP: 100%
Bless bug: ON
Points per level: 5/7
Maximum points: 32,767
Reset cost: 50,000,000
Maximum level: 400
Reset level: 400
Save Stats : On
Maximum reset: 999
Minimum character delete level: 100
Minimum guild creat level: 100
Box In Shop: Yes
#Success rates#
Jewel Of Soul succes rate: 99%
Jewel Of Soul succes rate +luck: 55%
Jewel Of Life succes rate: 46%
Item +10 succes rate: 70%
Item +11 succes rate: 50%
 
от кога чакам да се пусне нещо подобно (xax) забелязах че липсва малко инфо и реших да ви помогна малко и аз (xax) ^^
 

Attachments

  • Sin título.png
    Sin título.png
    8.6 KB · Views: 47
Пак ли тия тъпи видове сървъри таман си викам ей спряха се те пак почнаха ай успешна седмица я издържи я не :D :D
 
Сайтчето ми допада ^^
За сървъра утре тест
 
  • Like
Reactions: ///M5
Online Record: 16

Да се смея ли да плача ли :D
 
deiba tikvenika ti deiba ti si bil sobstvenika na legendarymu be za tui nikoi nqma i da go igrae nikoga (chuckle) za tui brat ti mi pishe postoqnno v skaipa twinmu minmu ... qsno mi stana ^^ "Залата на Честта" на легендари Му за винаги :} ako bqh kat vas gnusen grozen mazen kirliv podlec shtqh da se bazikam 100000 ne samo s survara vi ^^ samo s streseri znaete tikvenici
 
Last edited:
deiba tikvenika ti deiba ti si bil sobstvenika na legendarymu be za tui nikoi nqma i da go igrae nikoga (chuckle) za tui brat ti mi pishe postoqnno v skaipa twinmu minmu ... qsno mi stana ^^ "Залата на Честта" на легендари Му за винаги :} ako bqh kat vas gnusen grozen mazen kirliv podlec shtqh da se bazikam 100000 ne samo s survara vi ^^ samo s streseri znaete tikvenici
Кво LEGENDARY бе баце ? Да ти дам Facebook, skype каквото искаш на собственника на LEGENDARY ? Да видим аз ли съм :)
 
Пак ли тия тъпи видове сървъри таман си викам ей спряха се те пак почнаха ай успешна седмица я издържи я не :D :D
така като гледам май издържа повече от седмица и все още е Online ?
 
така като гледам май издържа повече от седмица и все още е Online ?
;дд надминал си се, всеки момент може да те спрат въпрос на време ...
 
© 2013, 2014 TwinMu - All Rights Reserved!

Wait.. what ?!?
 
© 2013, 2014 TwinMu - All Rights Reserved!

Wait.. what ?!?

Тука ги уби пич. Те по 1 2 седмици издържат , как са имали смелостта да сложат 2013/2014г тогава пускаха пумии след пумии (chuckle)(chuckle)(chuckle)
 
"Магазин за копуване на фул итеми"
"Unbanned" => "Махни банна на героя ти"
"Всеки от вас ще може да се докосне до "Залата на Честта" Който има уважение към "Играчи-те" и към "Админи-те" и така на татък , ще бъде , възнаграден с 1 звездичка при 10 звездички вие ставате член на
"Залата на Честта" на легендари Му за винаги :}"

Сайта хем на BG, хем на EN (handshake)

Вземи ги пооправи малко тези дреболийки, че гонят хората.
Съветвам те да помислиш варианта за домейн (в някои сайтове продават .com за 3 лева...)

Edit:
Top 10 Guilds
SmiLLe [-90] 9 - как е възможно това?
 
Last edited:
Ти пък що му се бъркаш на човека в правописа? Сега заради теб ще трябва да вика майка си да му проверява сайта... Бахти гадния 'дет си пафа!
 
Ти пък що му се бъркаш на човека в правописа? Сега заради теб ще трябва да вика майка си да му проверява сайта... Бахти гадния 'дет си пафа!
Леле най-грамотният се обади.... (chuckle)(chuckle)(chuckle)(chuckle)
 
Лел, сериозно ли реши, че това не съм го написал нарочно?