[AD] ToTaLMu 97d99i Exp: 250x Drop: 80%

total4o

Active Member
Joined
Jul 23, 2009
Messages
218
Reaction score
25
Здравейте, от известно време се занимавам с един сървър, днес официално го пуснах. Ето малко информация за него:

Server Name: ToTaLMU Hard
Server Version: 97d+99i
Server Location: Plovidv/Bulgaria
Server UpTime: 24/7
Antihack system: LiveGuard Mu Premium

NO WEBSHOP IN SERVER!!!!
Server Information

Experience: 250x
Drop rate: 80%
Max level: 350
Max reset: 25
Keep stats: No
Reset points: BK - 460 ME - 500 SM - 560 MG - 580
Reset Zen: 20mil x Reset Number
Stat Points Per level: BK/SM/ME - 5 MG - 7
ClearPK Zen: 20mil x Kills
Guild create level: 100
Max Guild Members: 20
Max items: +11+28
Bless Bug: OFF
Server events: BC / DS / Sky Event / Worm
Golden Invasions: Every 1 hour
Worm event: Every hour (NOT WORKING AT NOW)
Starting Zen: 5 000 000 per every new character

За момента Worm Event-a е спрян докато играчите не станат достатъчно силни за да го бият. Когато бъде пуснат ние ще ви уведомим.
Предметите който могат да ви се паднат са: Archangel Staff, Kundun Staff, Phantom Mace, Mace of King, Giant Bow, Giant Crossbow, Dark Soul Set, Hurricane Set, Flaming Phoenix Set, Nature Set, Magus Set.



Приемам всякакви критики относно сървъра както и съвети за подобрението му.
Сървъра няма да има уебшоп, също така ще бъде 24/7!

Линк към сървъра: News - ToTaLMU Hard
Възможно е да имате проблеми с влизането чрез домейна, защото DNSите не са се обновили.


Поздрави В. Балев
 
Last edited:
New Spots added, SERVER will not be restarted and i won't put webshop!!!
 
Total online time ranking added!
Im waiting for you :p
 
Чудя се да тегля ли ... Въпроса ми е хубаво изглежда , а колко ще издържи.
 
Чудя се да тегля ли ... Въпроса ми е хубаво изглежда , а колко ще издържи.

От опит глава не боли. Всичко което зависи от мен и ми е по силите го правя, нямам никакво намерение да го спирам!
 
Като си се засилил да пускаш сървър който нямаш намерение да спираш и то хард, защо не си нарпави труда поне да му сложиш защити някакви ?

П.С хаковете които тествах : speed / dupe / hit hack / auto level.

Ако си сериозен го спри оправи си дупките по сървъра и защитите направи му една хубава реклама и го пусни :) УСПЕХ !
 
  • Like
Reactions: total4o
Като си се засилил да пускаш сървър който нямаш намерение да спираш и то хард, защо не си нарпави труда поне да му сложиш защити някакви ?

П.С хаковете които тествах : speed / dupe / hit hack / auto level.

Ако си сериозен го спри оправи си дупките по сървъра и защитите направи му една хубава реклама и го пусни :) УСПЕХ !

да се направи сървъра е едно (лесната част) а да се направи защитата а о е друга планета ;) с това доказва колко е сериозен (chuckle)
 
  • Like
Reactions: total4o
Може ли да ми дадеш насока каква защита да му сложа която да помага в този случай, това, че имам желание да развия сървъра и това че незнам как да защита клиентската част е съвсем различно.. Имам желание да го държа, наистина.
Поздрави!
 
Днешно време желанието не е достатъчно , всичко иска пари. Защото качествени защити безплатни не съм виждал .
 
Добавихме защита на клиента LiveGuard Mu Antihack.
Client side secured with LiveGuard MU Antihack.
 
Добавен е SKY Event на всеки 2 часа.
 
Вече е Online, имах малък проблем, машината се беше рестартирала и аз нямах достъп до нея в този момент и трябваше да се пребера до вкъщи за да включа сървъра.