[Release] Total Online Time

Аз имам класацията и си работи.Ако някой е навит да скалъпим скрипта за Online Trade hours да пише на скайп ! :)
 
Dobre, kak go podkara? Na men se taq greshka mi pokazva? Ili ne si na 97d i za tva e stanalo (think)

sry za latinicata ..

вземи го от сайта на john_d, там всичко си е точно


Аз имам класацията и си работи.Ако някой е навит да скалъпим скрипта за Online Trade hours да пише на скайп ! :)

какво да му скалъпяш правиш 2 ъпдейта и туй то..
 
Авторът на този пост е цензуриран за неспазване на правилата на сайта: писане на латиница.
 
Last edited by a moderator:
Този еррор как да го оправя ? “error 156:incorrect syntax near the keyword database”
 
ето и работещ скрипт за 0.97 и по старите версии
Works With 0.97 and more old version

STEPS TO INSTALL

1. NEED TO ADD A NEW COLUMN in MEMB_STAT TABLE and Character TABLE
in MEMB_STAT Total ACCOUNT ONLINE TIME
in Character Total CHARACTER ONLINE TIME
-----
COLUMN NAME: TotalTime
TYPE: int
NOT NULL
DEFAULT 0
-----


2. Change your WZ_DISCONNECT_MEMB ( stored procedure )

Code:
CREATE PROCEDURE WZ_DISCONNECT_MEMB
@memb___id varchar(10)
 AS
Begin    
set nocount on
    Declare  @find_id varchar(10)    
   Declare  @con_tm DATETIME
    Declare @ConnectStat tinyint
    Set @ConnectStat = 0     
    Set @find_id = 'NOT'
    select @find_id = S.memb___id, @con_tm = S.ConnectTM from MEMB_STAT S INNER JOIN MEMB_INFO I ON S.memb___id = I.memb___id COLLATE DATABASE_DEFAULT
           where I.memb___id = @memb___id
    if( @find_id <> 'NOT' )    
    begin        
        update MEMB_STAT set ConnectStat = @ConnectStat, DisConnectTM = getdate(), TotalTime = TotalTime+(DATEDIFF(mi,ConnectTM,getdate()))
         where memb___id = @memb___id
            -- TIMEONLINE MOD by john_d
         update character set TotalTime = TotalTime+(DATEDIFF(mi,@con_tm,getdate())) 
         from character as c INNER join AccountCharacter as ac ON 
         c.Name = ac.GameIDC where c.accountid = @memb___id
    end
end


GO
 
Last edited:
Кажи им и къде трябва да си правят колонките, че след малко щи кажат не работи :D
 
написах им даже им го оцветих за да им бърка в очите и ако пак кажат не става да идат да се прегледат при личния си лекар че маи отдавна не са ходили ]:)
 
При мен не става :( защо така някой ще пише ли на скайп да помогне.Благодаря предварително
 
Last edited:
Когато влезна на ново и ми го записва като + един час или понякога си слага произволно число?
 
Xора вади ми само грешки нищо друго :D и в ранкига не м и го вади както трябва и сущо неще това с WZ_DISCONNECT_MEMB така че аре ако някои може да ми помогне да пише на Skype: nightmugroup
 
Last edited:
добре пооправих се само че нещо не ми се получава да пише кои колко време е онлаин :S можете ли да ми помогнете на TotalTime ми пише <NULL>
 
Ето ви я и функцията в Unix Timestamp:
TotalTime+(DATEDIFF(s, '19700101', DATEDIFF(mi,ConnectTM,getdate())))
 
как мога да нулирам времето на играчите дето са седяли онлине ?