[Release] Total Online Time

моля некои които може да го направи и има време да одели да ми пише на Skype: quest-mu много ще съм му благодарен :)
 
Страхотна реклама си си направил ;)

Хахаха не бях виждал толкова алчен човек :)
Просто показвам ,че съм си го направил!
Ти искаш и да ти го направя, и модула да ти дам ...
 
  • Like
Reactions: ProudMu
Казва се "НАХАЛЕН" не алчен ;)
 
Хахаха не бях виждал толкова алчен човек :)
Просто показвам ,че съм си го направил!
Ти искаш и да ти го направя, и модула да ти дам ...

Попитах те само за модула не съм те карал да ми го правиш аз ако съм алчен ти незнам какъв трябва да си много ви порастна работата и вече не се барате ама мога да се ловя на бас че от както си се регистрирал винаги си искал помощ!Незнам но на такива хора като тебе не би трябвало да помагат и само не можах да разбера за какво изобщо си писал по темата?
 
Казва се "НАХАЛЕН" не алчен ;)
Edit: Life ти ся като незнаеш защо се обаждаш не съм го карал нищо просто го попитах дали ще ми ослужи с модула и ако на това му викаш наглост незнам вече за вас какво ще е наглост да ви добавят в скайп или да ви пишат Pm. :x

От много скоро време ДаркСтеам Форума се превърна не в форум като предишния да си помагаме един на друг а се превърна в война завист,фукане,псуване и незнам си още какво до къде ще се стигне ако се продължава така?Тук мир няма да се види да знаете. ;)
 
Last edited:
Предложих ти стария ми модул, но ти искаш точно тоя ..
 
Не съм казал че не го искам просто само те попитах дали записва минутите и дните :)
 
Не съм казал че не го искам просто само те попитах дали записва минутите и дните :)

Записва минутите :)
 
Ясно добре няма да те карам на сила ако можеш и би искал да ослужиш с модула пиши ми в скайп :)
 
If i want to make it for every hour, it's this one correct ?
Code:
CREATE PROCEDURE WZ_DISCONNECT_MEMB
@memb___id varchar(10)
 AS
Begin    
set nocount on
    Declare  @find_id varchar(10)    
   Declare  @con_tm DATETIME
    Declare @ConnectStat tinyint
    Set @ConnectStat = 0     
    Set @find_id = 'NOT'
    select @find_id = S.memb___id, @con_tm = S.ConnectTM from MEMB_STAT S INNER JOIN MEMB_INFO I ON S.memb___id = I.memb___id COLLATE DATABASE_DEFAULT
           where I.memb___id = @memb___id
    if( @find_id <> 'NOT' )    
    begin        
        update MEMB_STAT set ConnectStat = @ConnectStat, DisConnectTM = getdate(), TotalTime = TotalTime+(DATEDIFF(hh,ConnectTM,getdate()))
         where memb___id = @memb___id
            -- TIMEONLINE MOD by john_d
         update character set TotalTime = TotalTime+(DATEDIFF(hh,@con_tm,getdate())) 
         from character as c INNER join AccountCharacter as ac ON 
         c.Name = ac.GameIDC where c.accountid = @memb___id
    end
end
GO
 
Преименувай WZ_DISCONNECT_MEMB и тогава го пусни. Поне при мен така стана ;]


в какъв смисал да го преименувам WZ_DISCONNECT_MEMB и как да се казва >>???? помогнете моля Ви ?
 
DarkMaster Можеш ли да ми дадеш някъкви MonsterSetBase & Monster За тея файлове?

(rofl) (rofl) (rofl) НЕНЕНЕНЕНЕ (lol)

Пича си заслужи Thanks от мене :D: