[Guide] Text

Protect

Active Member
Joined
May 30, 2008
Messages
989
Reaction score
150
Знам че повечето го знаят скрипта за текста които мига но все пак сам почти сигорен че има и хора които не го знаят затова реших да ви го напиша.

<script>


var text="Тук пишете текста"
var speed=120

if (document.all||document.getElementById){
document.write('<span id="highlight">' + text + '</span>')
var storetext=document.getElementById? document.getElementById("highlight") : document.all.highlight
}
else
document.write(text)
var hex=new Array("00","14","28","3C","50","64","78","8C","A0","B4","C8","DC","F0")
var r=1
var g=1
var b=1
var seq=1
function changetext(){
rainbow="#"+hex[r]+hex[g]+hex
storetext.style.color=rainbow
}
function change(){
if (seq==6){
b--
if (b==0)
seq=1
}
if (seq==5){
r++
if (r==12)
seq=6
}
if (seq==4){
g--
if (g==0)
seq=5
}
if (seq==3){
b++
if (b==12)
seq=4
}
if (seq==2){
r--
if (r==0)
seq=3
}
if (seq==1){
g++
if (g==12)
seq=2
}
changetext()
}
function starteffect(){
if (document.all||document.getElementById)
flash=setInterval("change()",speed)
}
starteffect()
</script>
Ако искате да се променя по барзо или по бавно променяте var speed po vash izbor.
Очакваите доста по ексклузивни неща от това :akuma::akuma:
 

rabb1t

New Member
Joined
May 31, 2008
Messages
18
Reaction score
1
а каде трябва да го сложим този скрипт?
 

EvoLuTioN

Active Member
Joined
May 3, 2008
Messages
815
Reaction score
164
Мале тоя script го търса от 100 године мн благодаря
 

rabb1t

New Member
Joined
May 31, 2008
Messages
18
Reaction score
1
имам предвид в кой файл??????????
 

RhysFox

New Member
Joined
Jun 30, 2008
Messages
918
Reaction score
299
Може на някой това да му се стори тъп въпрос, аз все пак да попитам от името на всички които не знаят. Това за текст в сайта ли става въпрос? ^^
 

Protect

Active Member
Joined
May 30, 2008
Messages
989
Reaction score
150
Може на някой това да му се стори тъп въпрос, аз все пак да попитам от името на всички които не знаят. Това за текст в сайта ли става въпрос? ^^
хаххахахаххахахахахаахахахахахах защо иначе ще е скрипт пак и пише PHP Code :D:D:D:D:clap::clap: и като гледам несъм аз човека да кажа но не ставаш за Darksteam :2::2:
 

parsy

New Member
Joined
Apr 9, 2008
Messages
351
Reaction score
152
хаххахахаххахахахахаахахахахахах защо иначе ще е скрипт пак и пише PHP Code :D:D:D:D:clap::clap: и като гледам несъм аз човека да кажа но не ставаш за Darksteam :2::2:

Не гледай така на нещата, защото всеки от тима си има своята област на Знания и Разбирания , Затова и Тима е от 10 човека не от 1 или 2-ма
Така че Комплексно погледнато Като Тийм ако сме заедно няма каде да ни бутнеш защото ако 9 незнаят отговора на даден въпрос 10-тия ще го знае !!!!
 

RhysFox

New Member
Joined
Jun 30, 2008
Messages
918
Reaction score
299
Не гледай така на нещата, защото всеки от тима си има своята област на Знания и Разбирания , Затова и Тима е от 10 човека не от 1 или 2-ма
Така че Комплексно погледнато Като Тийм ако сме заедно няма каде да ни бутнеш защото ако 9 незнаят отговора на даден въпрос 10-тия ще го знае !!!!

Мерси за подкрепата parsy, а колкото до тебе Protect искам само да те светна, че аз сега ще почвам да уча PHP, и за това не знам. Разбираш ли ме ? :(
 

Stefan

New Member
Joined
Apr 24, 2008
Messages
87
Reaction score
21
хаххахахаххахахахахаахахахахахах защо иначе ще е скрипт пак и пише php code :d:d:d:d:clap::clap: и като гледам несъм аз човека да кажа но не ставаш за darksteam :2::2:

Това не е php,а е js .
 

Protect

Active Member
Joined
May 30, 2008
Messages
989
Reaction score
150
Мерси за подкрепата parsy, а колкото до тебе protect искам само да те светна, че аз сега ще почвам да уча php, и за това не знам. Разбираш ли ме ? :(
Разбирам те човече сори че го казах просто ми се спеше доста ::d: