[Release] StyleWeb.v0.4

Devil-Aura

New Member
Joined
Oct 13, 2008
Messages
43
Reaction score
0
:no::no:
не ме кефи
И НЕ Е КОДИРАН LOL
 
Наистина добре изглежда. Браво и още едно още по-голямо браво ще има за този който го кодира. Не че ми трябва просто ще е добре :)
 
web-a e зверски само кодер тряяя
 
hahaha holes... noob it is not coded and u say it has holes :fubar: ! Stfu with your stupidity !
 
4/10 there is 5,6 hole in this web site !

тва е psd файл ? какви дупки те гонят . . . сайта не е кодиран (rofl) ти дупки намираш или си тъп или си болен . . . ::x:
 
7/10 Good but must add more modules !!! keep up :)
 
4/10 there is 5,6 hole in this web site !

How can you say that the web has holes, when its not even coded. Its practically empty and you say it has holes. ROFL !

П.П.: Уеба е супер готин на вид, само да видим дали има някой който да се навие да го кодира... ::^:
 
4/10 there is 5,6 hole in this web site !
Хахахах баси простака ... имало дупки :D:D:D момче не се прави на про като хал хабер си нямаш...
А по темата мога да ви кажа да потърсите кодер и срещу заплащане да ви го направи :happy:
 
4/10 there is 5,6 hole in this web site !
(rofl) Че и аз сам зле зле сам ама чак толкова не сам че да викам на некодиран саит че има дупки (rofl)
 
аз мисля че имам един приятел кодер,но трябва само да го срещна из града некой път...
 
lol супер си е 10/10 ако намерите кодер да се навие да го кодира ще е екстра :p
 
Last edited:
Айде айде... Направете ми Images Folder и там както са по другите сайтове и аз ще се опитам да го кодирам ;) Не разбирам но се пак така ще се науча :)