[Req] Start Point Script

boianx

New Member
Joined
Jul 30, 2008
Messages
402
Reaction score
58
Здравейте някой може ли да ми даде скрипт за всеки нов герой да може да дига по 5000 точки?
 
Имам идея как ще стане но не съм сигурен.

Пробвай да отидеш в :

Enterprise manager>MuOnline>Tables>Character> Дясно копче на Character>Design table там където е strength dex и т.н. отиваш на него и отдоло има Default Value. Пишеш 5000 и тестваш. :)
 
newguy Ти маи него схвана той иса като влезе да има 5000 точки за помпене!
Приятел я пробваи същоро само, че избери LevelupPoint!
Недей сега се замислих ще направи на сички херота по 5000 точки за адд!
 
Last edited:
ще направя видео клип как става кажете ми само програмата с която се прави клипове ?
 
MuOnline > Stored Procedures > WZ_CreateCharacter
ако имаш такава процедурка, метни 1 око там ;]
 
Прочети вторият и третият пост.
 
  • Like
Reactions: tellking39
Update Character Set
leveluppoints='leveluppoints+5000'
Where Strenght < 30
Това го използваите само ако след ресет точките не се трият щото иначе на всеки рес ще дава по 5000 точки.
 
  • Like
Reactions: tellking39
update character set
leveluppoints='leveluppoints+5000'
where strenght < 30
Това го използваите само ако след ресет точките не се трият щото иначе на всеки рес ще дава по 5000 точки.

Неработи
 
  • Like
Reactions: tellking39
трябва на сички да ги дава
На всички нови герой нали? Казах ти втори и трети коментар прочети. Така се прави на всеки нов потребител да дава по 5000. :think:
 
  • Like
Reactions: tellking39
update character set
leveluppoints='leveluppoints+5000'
where strenght < 30
Това го използваите само ако след ресет точките не се трият щото иначе на всеки рес ще дава по 5000 точки.

Ако го направиш така може да си дигнат направо от всичко по 32 хиляди и след това да дигнат 5к стр, тоест ако си см направо ставаш на макс статс..

На всички нови герой нали? Казах ти втори и трети коментар прочети. Така се прави на всеки нов потребител да дава по 5000. :think:

Не става така, други идеи?
 
Last edited:
  • Like
Reactions: tellking39