[Release] ST Anticheat 900 + Full Guide [ Only for 97 Servers ]

:D:D:D това нещо е поне 100 пъти по добре от "Sygate Firewall" щом МуОп..... го ползват.....
 
това няма общо с sygate използвай си и 2-те и е само за 97д
 
не съм го пробвал но би трябвало да става даже съм 99% сигурен че става за 97д+99и пробвай нищо не губиш
 
Там е проглема аз имам сървар на 97d+99i с 2000 акаунта в момента и немога да го настроя този анти чит нервят ме некфи играят с speed hack ....
 
Last edited:
това няма общо с sygate използвай си и 2-те и е само за 97д

да ама немога да оправя sygate нешто нета ми спира ама ништо не ме пита ::(:
 
help.jpg

:;:) :;:) :;:) :;:) PLEASE HELPP
 
Моля някои ако може да ми помогне да си го направя да ми пише в скип: merteka_stz


Ще сам безкраино благодарен...:]
 
дава ми
Access violation at address 004BE554 in module"AnticheatServer.exe:.Read address 00000008
КАЖЕТЕ ОТ КАКВО Е ТОВА И КАК ДА ГО ОПРАЖЯ

АЕ КАЖЕТЕ ДЕ
 
Last edited:
Там е проглема аз имам сървар на 97d+99i с 2000 акаунта в момента и немога да го настроя този анти чит нервят ме некфи играят с speed hack ....

млади момко тоя анти чиит няма да ти спре спеед хаковете :wait:
 
ЗА Sygate не Съм се сблъсквал с такъв проблем да ми спира нета поразрови се из опцийте му... Няма как да ти помогна като не съм имал такъв проблем.. Преинсталирай го :think:
 
ЗА Sygate не Съм се сблъсквал с такъв проблем да ми спира нета поразрови се из опцийте му... Няма как да ти помогна като не съм имал такъв проблем.. Преинсталирай го :think:
http://darksteam.net/showthread.php?t=1620
ето там сам сложил screens ровил сам се насякаде и пак немога ::mad::
трябва по някав друг начин да се отблокира :mad:
 
имам проблем с античийта смених си майн кей-я и са ня ми дава да влизам в игра...
 
Кой може да инсталира програмата?
 
Guys... i Have always 1 problem please... post to English languase.... can't read Bulgarian Languase
This is the bulgarian MU forum ..so we'll post in bg lang.
..still..tell us your problem..
 
  • Like
Reactions: KoHgoMa
Някой може ли да ми даде същата тема само че на БГ?
 
  • Like
Reactions: KoHgoMa
Настроих си го сичко точно.
Самоче има един проблем:
Когато пусна сървъра мога да влизам и с обикновен лаунчер и с СТ АнтиЧиит лаунчера..
А до колкото знам трябва да може да се влиза само от СТ лаунчера.
Помогнете
Благодаря предварително
 
  • Like
Reactions: KoHgoMa
Ако направите едно убяснение на Български как точно се настроива сичко ще е много хубаво...
 
Не мога да оправа това с Connecting to server A server is inaccessible. Ако някой може да ми каже по-подробно как да оправа въпросните портове ще съм му много благодарен.
П.С. Оправих го всичко е ОК вече.
 
Last edited: