[Help] SrTeam Official Files Bug Need Fix

Gam3*BoY

Active Member
Joined
Dec 5, 2008
Messages
497
Reaction score
89
Значи в тези фаилове има някой как да нарека Грешки/Бъгове моля някой, който рабира да помогне!Много сам зле с Аднглиският ако може преведете го и на аднглиски! ::x:::x:
1.Когато някой те обие в арена/стадиум животно/герой те праща изван картата на черно!
2.Геймастарите/Администраторите немогад да се местят в градовете с М ще е хубаво, ако се добави!
3.Ако може да се добави команндата за женене!
4.Дарк Хорс и Дарк Равен (Птицата и кончето за Дарк Лорд) недигат левел/експи! (Оправено)
5.Немога да кажа дали само при мен е този проблем но помогнете:
001f13a74d66d4e3.JPG

6.Има проблем с едната магия на Дарк Лодра не те телепортва : (Оправено)
e49e133d1fce731c.jpg

7.Следващият бъг е този когато дам да си миксне и ми изписва това и ме изплува: (Оправено)
98814b3618c27988.jpg
 
Last edited:
ако си добавял ръчно лвл за геройте който ползват коне гарвани.. е напълно възможно.. ,но иначе би трябвало да нямат проблем.. ако не ти отчита като Switch и влезеш трябва да е променен лвл-а ако има качен ..?
 
clamp значи аз си правя герой дигам до нивото за кончето и птицата бия бия свичвам и се се е 0/96000 експи?
 
Last edited:
коня и гарвана са оправени -> обаче трябва да изчакаш следващия release :) има и доста нови интересни неща
 
Така добавих още два бъга!!! 6 и 7
 
6,7 -оправени в следващия релийз
изплюва те понеже анти хак защитата за lahap има проблем, но вече е оправен

ЕДИТ: точка 6 работи при определени опстоятелства ;) само..
 
Ок ще напиша, че са оправеми а кога да ги чакам?
 
Ще ги чакаш на куково лято,вземи си изтегли някои хубави фаилове,само един господ знае колко бъга има в тия бознати фаилове.
 
- change connectserver
- summon skill works only right after warp (when u warp cast the skill before u move)
- dupe system is bugged on the current public release (just disable it for further notice)


ps. i cant help you guys if you dont post your problems in english :doh:


Cheers, Shatter
 
Моля Някой да го преведе на англиски (парвият ми пост) моля ви !!!!
 
1.When some1 killing me in arena/stadium its port me in some black place out of graphics ^^
2.GMs cant move with M
3.Could U add some /marry command or sciprt
4.Dark House and dark raven cant lvl up .
5.Jewel Mix doesnt work .

П.С толкова можах не ми е мн добре и на мене англ. ^^
P.S Sry for my bad eng <.<