[Help] SQL Problem

crazzybg

New Member
Joined
Sep 24, 2009
Messages
172
Reaction score
20
Здравейте.

Вчера както всичко си беше ок ( проблем с му сървара нямам ) с сайта си бях поне 20-30 дена без проблем незнам "наводниха ли ме" как да го оправя пробвах с над 20 различни сайта и винаги ми пише че немога да се свържа с сял имам 2 рар на сайта с който си бях и пак същата работа някакви идей как да подкарам отново сайт ? преинсталирах си Sqleval и пак същата работа

Моля помогнете

Connection with SQL SERVER failed
 
Last edited:

Holder

New Member
Joined
Dec 27, 2010
Messages
434
Reaction score
43
malemees: can write in english ?

Yestaday like every other day, everything was okey. (I have no problems with the server) with the site there was no problem for 20-30 days, and i don't know what happened, i got hacked or something don't know. I tried with 20 different sites but it always says "can't connet to SQL" i have 2 rar's of my site, with who i was okey before and i tried them now, and it gives the same problem.. does anyone have ideas from what could the problem be comming from ? I have preinstalled my SQLeval and it's the same thing..

Please help.

============================
(Според мен, си преинсталирай xampp-а също.. )
Preinstall xampp
 
  • Like
Reactions: crazzybg

malemees

Member
Joined
Jun 22, 2009
Messages
107
Reaction score
22
have tried to check SQL passwords everywhere ? ... mey be someone somehow changed your sql pass in web files or something
 
  • Like
Reactions: crazzybg

crazzybg

New Member
Joined
Sep 24, 2009
Messages
172
Reaction score
20
Holder tenx for translators
malemees tenx for help

how to find edit file and how to stop hackers ?
and how to fix this problem help me pls
 
Last edited:

malemees

Member
Joined
Jun 22, 2009
Messages
107
Reaction score
22
Holder tenx for translators
malemees tenx for help

how to find edit file and how to stop hackers ?
and how to fix this problem help me pls

well i made ip blocks to all countris over the world and now i try to find a solution.. hope that dark will come up soon with that gamequard ;)

ou and crazzybg i dunno how much it helps but make some back ups ... if hakers try every hour make those back up like 30 min an check them every time...
 
Last edited:

crazzybg

New Member
Joined
Sep 24, 2009
Messages
172
Reaction score
20
i have backup.... i reinstall my sql and again cant connect .... i sad..
 

crazzybg

New Member
Joined
Sep 24, 2009
Messages
172
Reaction score
20
Как да оправя този проблем 3 дена ... последователно аз трябва си правя формат за да може сайта да тръгне.... нищо неви пречи да споделите как да го оправя без формат...

За протокола :
в Логовете имам само Български IP които пробват да ме хакнак.

Мнение :
Това за мене са хора без работа които завиждат...
 

Life

Well-Known Member
Joined
Nov 13, 2008
Messages
1,367
Reaction score
509
Проблема ти е елементарен и се решава за 1 минута ^^^ но ти си голям разбирач и аз качвам само прецакани сайтове ^^ следователно сам можеш да се оправиш !
 

crazzybg

New Member
Joined
Sep 24, 2009
Messages
172
Reaction score
20
Проблема ти е елементарен и се решава за 1 минута ^^^ но ти си голям разбирач и аз качвам само прецакани сайтове ^^ следователно сам можеш да се оправиш !

твоя коментар беше излишен... ако може да помогнеш помогни... 90% плямпате глупости...
 
Last edited:

crazzybg

New Member
Joined
Sep 24, 2009
Messages
172
Reaction score
20
май само говорите че разбирате ... и не виждам как ще докажете когато ми казвате то е лесно но няма ти кажа...

никой ли няма да помогне ?

пробвах с замяна на файлове в Windows & php
пробвах с преинсталация на SQL но единственото решение което е безотказно е формат на PC е немога през 30 мин Онлайн сайт да правя формат на PC то .....

и не казвайте в google защото там хората са със съвсем различен проблем и с тяхните неща пробвах и пак не става ....
поне кажете пробвай с това или това.. не виждам защо не помагате на Българи а англичанин ли къв е там пуска тема "GS is crash help me" и всички се изливате при него...
 
Last edited:

crazzybg

New Member
Joined
Sep 24, 2009
Messages
172
Reaction score
20
grr

Проблема ти е елементарен и се решава за 1 минута ^^^ но ти си голям разбирач и аз качвам само прецакани сайтове ^^ следователно сам можеш да се оправиш !

и освен това преди да погледнеш сами проблем не ми казвай 1 минута ...
 

crazzybg

New Member
Joined
Sep 24, 2009
Messages
172
Reaction score
20
споделям го с всички.. НЕ ГО ОПРАВИХМЕ ТЕМАТА ПРОДЪЛЖАВА
не съм егоист като Life ....
но не е оправено
 

Life

Well-Known Member
Joined
Nov 13, 2008
Messages
1,367
Reaction score
509
егоист ?!?!?! кой мислиш че даде кода на omaru ?! това че ти не може да го оправиш е лично твой проблем,а не да си пишеш по профила детски тъпизми за мен че съм бил 93 и съм човека чудо ! Като съм 93 защо ме питаш мен,като си толкова голям "разбирач" защо сам не се оправиш ?! А ще си слагаш глупости за мен по профила и със цялата си наглост ще ми казваш че съм егоист ? Какъв си ти бе ?! Че да ми казваш аз какъв съм , какво знам и какво правя? Да не ме познаваш че да си правиш мнения и изводи за мен и да ме обиждаш със глупостите ти по профила ?! Хахаха ... дечко ...

п.с за всички които имат проблема http://darksteam.net/guides/[guide]-sql-server-connect-error-fix-15393.html
 
Last edited:

crazzybg

New Member
Joined
Sep 24, 2009
Messages
172
Reaction score
20
ама ай само неми спами човека се пробва и видя че не става
и това кото ти ми даваш пак не става !!!
и не казвам че разбирам от MSSQL но това ти го казваш..
ти ми влизаш с мазния коментар колко знаеш но няма да кажеш..
еми ти каза и пак нищо не стана и ко праим ся като си толкова велик ?