[Help] SQL Problem

crazzybg

New Member
Joined
Sep 24, 2009
Messages
172
Reaction score
20
Здравейте.

Вчера както всичко си беше ок ( проблем с му сървара нямам ) с сайта си бях поне 20-30 дена без проблем незнам "наводниха ли ме" как да го оправя пробвах с над 20 различни сайта и винаги ми пише че немога да се свържа с сял имам 2 рар на сайта с който си бях и пак същата работа някакви идей как да подкарам отново сайт ? преинсталирах си Sqleval и пак същата работа

Моля помогнете

Connection with SQL SERVER failed
 
Last edited:
malemees: can write in english ?

Yestaday like every other day, everything was okey. (I have no problems with the server) with the site there was no problem for 20-30 days, and i don't know what happened, i got hacked or something don't know. I tried with 20 different sites but it always says "can't connet to SQL" i have 2 rar's of my site, with who i was okey before and i tried them now, and it gives the same problem.. does anyone have ideas from what could the problem be comming from ? I have preinstalled my SQLeval and it's the same thing..

Please help.

============================
(Според мен, си преинсталирай xampp-а също.. )
Preinstall xampp
 
  • Like
Reactions: crazzybg
have tried to check SQL passwords everywhere ? ... mey be someone somehow changed your sql pass in web files or something
 
  • Like
Reactions: crazzybg
Holder tenx for translators
malemees tenx for help

how to find edit file and how to stop hackers ?
and how to fix this problem help me pls
 
Last edited:
Holder tenx for translators
malemees tenx for help

how to find edit file and how to stop hackers ?
and how to fix this problem help me pls

well i made ip blocks to all countris over the world and now i try to find a solution.. hope that dark will come up soon with that gamequard ;)

ou and crazzybg i dunno how much it helps but make some back ups ... if hakers try every hour make those back up like 30 min an check them every time...
 
Last edited:
i have backup.... i reinstall my sql and again cant connect .... i sad..
 
Как да оправя този проблем 3 дена ... последователно аз трябва си правя формат за да може сайта да тръгне.... нищо неви пречи да споделите как да го оправя без формат...

За протокола :
в Логовете имам само Български IP които пробват да ме хакнак.

Мнение :
Това за мене са хора без работа които завиждат...
 
Проблема ти е елементарен и се решава за 1 минута ^^^ но ти си голям разбирач и аз качвам само прецакани сайтове ^^ следователно сам можеш да се оправиш !
 
Проблема ти е елементарен и се решава за 1 минута ^^^ но ти си голям разбирач и аз качвам само прецакани сайтове ^^ следователно сам можеш да се оправиш !

твоя коментар беше излишен... ако може да помогнеш помогни... 90% плямпате глупости...
 
Last edited:
май само говорите че разбирате ... и не виждам как ще докажете когато ми казвате то е лесно но няма ти кажа...

никой ли няма да помогне ?

пробвах с замяна на файлове в Windows & php
пробвах с преинсталация на SQL но единственото решение което е безотказно е формат на PC е немога през 30 мин Онлайн сайт да правя формат на PC то .....

и не казвайте в google защото там хората са със съвсем различен проблем и с тяхните неща пробвах и пак не става ....
поне кажете пробвай с това или това.. не виждам защо не помагате на Българи а англичанин ли къв е там пуска тема "GS is crash help me" и всички се изливате при него...
 
Last edited:
grr

Проблема ти е елементарен и се решава за 1 минута ^^^ но ти си голям разбирач и аз качвам само прецакани сайтове ^^ следователно сам можеш да се оправиш !

и освен това преди да погледнеш сами проблем не ми казвай 1 минута ...
 
споделям го с всички.. НЕ ГО ОПРАВИХМЕ ТЕМАТА ПРОДЪЛЖАВА
не съм егоист като Life ....
но не е оправено
 
егоист ?!?!?! кой мислиш че даде кода на omaru ?! това че ти не може да го оправиш е лично твой проблем,а не да си пишеш по профила детски тъпизми за мен че съм бил 93 и съм човека чудо ! Като съм 93 защо ме питаш мен,като си толкова голям "разбирач" защо сам не се оправиш ?! А ще си слагаш глупости за мен по профила и със цялата си наглост ще ми казваш че съм егоист ? Какъв си ти бе ?! Че да ми казваш аз какъв съм , какво знам и какво правя? Да не ме познаваш че да си правиш мнения и изводи за мен и да ме обиждаш със глупостите ти по профила ?! Хахаха ... дечко ...

п.с за всички които имат проблема http://darksteam.net/guides/[guide]-sql-server-connect-error-fix-15393.html
 
Last edited:
ама ай само неми спами човека се пробва и видя че не става
и това кото ти ми даваш пак не става !!!
и не казвам че разбирам от MSSQL но това ти го казваш..
ти ми влизаш с мазния коментар колко знаеш но няма да кажеш..
еми ти каза и пак нищо не стана и ко праим ся като си толкова велик ?