[Help] Some s3ep1 bugs

Will.I.Am

New Member
Joined
May 24, 2009
Messages
27
Reaction score
5
1. Refuge & Barracks .. i cant move :S
2.The new prize boxes dont work, when i drop it the box drops, not item
3.i have made a new job in sql, added some scripts (9) parsed them all but they still dont work
4.MS is 100%, how to config it ?
5. Someone can give fun eventitembags and shops for S3? the one that are here are for normal, not fun :S

10x to all who are going to help me ;)
 
GameServer_CS пускаш ли ?
 
ReaL поне ти ми отговори...С файловете от форума съм пускам GS-то всичко си върви без евентите (CW & CS) и след това пускам GS_CS но ми показва,че само едното може да бъде пуснато...После реших да пусна само GS_CS влизам си в акаунта но не мога да вляза в играта ... Ето и снимка.Въпросът ми е как да сложа тоя GS_CS ?
5ce0590fc318b40c.JPG
 
ye ... The BC dont works there are no Mobs ...
(from the Files of DarkMaster / Darksteam) some 1 help?=
 
ReaL поне ти ми отговори...С файловете от форума съм пускам GS-то всичко си върви без евентите (CW & CS) и след това пускам GS_CS но ми показва,че само едното може да бъде пуснато...После реших да пусна само GS_CS влизам си в акаунта но не мога да вляза в играта ... Ето и снимка.Въпросът ми е как да сложа тоя GS_CS ?
5ce0590fc318b40c.JPG

Задължително GS и GS_CS трябва да вървят (1во GS, после GS_CS да се пусне), файловете не са 100% fixed, има разни бъгчета, аз като открия такива и не ми се занимава да ги оправям (ако въобще мога ^^), просто например както с CastleSiege - премахвам картата от клиента, warpmenu-то, командата за move и от server-а :}
 
извинете че пак пиша .. имам проблем с един 'екстрийм майн 1.04J' свалих го нямаше ми ги имената сложижх итем.бмд нямаше ми ги моделите сложих ги сега обаче като ги взема не мога да ги сложа а и кат switchna изчезват

така добре ли е ?
 
Last edited:
ся ще получиш още 1 infraction защото не спазваш правилата на форума.
писането на кирилица във форума е задължително
 
i dont have cyrilic .. anyway will someone helpme with the items bug ?