[Req] Skin

Status
Not open for further replies.

WaNTeD

New Member
Joined
Aug 14, 2008
Messages
19
Reaction score
1
Искам да попитам тези снимки истински скинове ли са ? ( и ако са някой може ли да направи подобни) или са правени с Photoshop


 
Поразрови се гледах ги някаде... но не си спомняк къде точно ^^ не са скинове а се добавят отделно
 
Това е правено на фотошоп най-вероятно. Не са скинове.
 
с ps е правено вище сета на този дето е в колата и виште сета на този дето колата е на мястото на imp-то...
 
Защо ли имам чувстовото, че тази тема вече веднъж се беше разяснила ?
 
Незнам просто исках да попитам какво смятате по въпроса, защото го бях видял и се учудих дали е възможно.. смисъл да се добавят нови итеми и т.н. добре ама с такава графика не се набива в обстановката и изглеждат много реални .. :wait:
А това относно елфката, че е в колата а БК то облегнато на нея.. може самия предмет да е направен така жена ти да чака в колата (rofl)
 
Last edited:
възможно е... щом са го направили с динорат и конче що да не може и с кола?..
.
 
Всякакви итеми могат да се добавят.... мен лично тея ме не радват
 
И аз смятам, че не са правени с photoshop, но ми е интересно ако ги има самото движение на предметите .. самата анимация ми е интересна да разгледам как е нагласена, защото немисля, че като са ги добавили са ги оставили да се движат като дъски (rofl)
 
Няма да е зле да дадете линкове към тея скинове.. а относно дали са фотошоп или не нали са напраени да изглеждат яко така,че поне се радвайте,че ги има ....
 
това не е скин !!!!! А е Картинка направена с пс ти не може ли да разбереш.....
 
Абе с една дума това е една голяма шашма! Мисля, че темата се изчерпа и няма смисъл да се продължава тоя безмислен спор дали е ПС или е скин.
Thread Closed !
 
Status
Not open for further replies.