[Help] Site

MrPizza

New Member
Joined
Apr 30, 2009
Messages
8
Reaction score
0
Здравейте всички . Значи имам следния проблем с сайта ... Аз мога си видя сайта (работи си всичко си е ОК) , а другите немогат ... показва им че нямало такав сайт ( не им отваряло сайта ) ... ще можели да ми помогнете ?
П.С Благодаря предварително !
 
Здравейте всички . Значи имам следния проблем с сайта ... Аз мога си видя сайта (работи си всичко си е ОК) , а другите немогат ... показва им че нямало такав сайт ( не им отваряло сайта ) ... ще можели да ми помогнете ?
П.С Благодаря предварително !

windowsfirewall как ти е?

Start>>Control panel>>Security Center/windowsfirewall (защитна стена)=off
 
Last edited:
Защитна Стена - Включено
Automatic Updates (Автоматични актуализации) - Включено
3ащита от вируси - Включено

Така ми е FireWalla :S
 
оф пишете ми в скайп да погледна какво сте разрешили и какво не.. проблема никога не е в ОФФ или Он :Д винаги тря си е ОН независимо нещата :Д
 
Изключи Windows Firewall ако пак не се оправи начи нямаш Real - ip
 
айде де ... един ли няма да хелп .. значи нз дали е от Ип-то .. но когато изпратих клиента на едни приятели те можеха да влизат в сървъра когато беше онлайн , но неможеха да влизат в сайта ... ;(
 
айде де ... един ли няма да хелп .. значи нз дали е от Ип-то .. но когато изпратих клиента на едни приятели те можеха да влизат в сървъра когато беше онлайн , но неможеха да влизат в сайта ... ;(

А тези твой приятели на твоя нет ли бяха?
 
Изключи windows firewall ако пак не се оправи начи нямаш real - ip

хаха и да не е с реално ИП пак ще стане :d

Edite:За да си видиш Ip-to
Your IP Here
 
Last edited:
А тези твой приятели на твоя нет ли бяха?

Да , на моя нет са ..

Относно IP-то ми ... то ми е реално .. преди сам имал сървър на му :) .. но сега нещо сайта немогат да ми гледат другите .. незнам какво да правя .. Моля ReaL DarkMaster ( всички който знаят как се оправя този проблем да пишат) .. Благодаря Ви Предварително !