[Signatures] Signature By VeNDeTa

aLegRo0

New Member
Joined
Aug 20, 2008
Messages
419
Reaction score
22
Ето и от мене нещо дано да ви хареса отценка плс
jqf6qeu2o4ryhy6ijl23.jpg
 
колко 3 мин му отдели влез в пфотошот-бг да нау4и6 не6то др ;) и тфа не е сиг на сиг максималните размери са 150х500 ;)
 
Това нещо ми стана за Wallpaper. Не съм голям спец но ето какво мога да ти кажа:

1. Ако мислиш да вавиш стрелата огнена, потърси из интернета има много четки с огнен ефект.
2. Недей така да си режеш картинката независимо каква ще е.
3. Недей вкарва много Blending Options на даден текст (този съвет го получих от EvoLuTioN и Lesh0 когато нямах никъв хабер от т'ва какво е фотошоп).
4. Когато тиеш дадена картинка за да оформиш нещо (както в случая си направил с огъня върху стрелата) се старай да го триеш така, че да не се забелязва, че е било рязано (или в друг смисъл да го направиш малко по-реалистично).
5. По-добре ще е да вкараш някой Layer преди Background-а в който да има нещо друго. Да има малко красота.

Пак казвам, не искам да се правя на спец защото и аз съм начинаещ и се уча. Но според мене тези препоръки които съм ти дал могат да ти помогнат за напредванетоти в тази област. Дано да съм ти помогнал ;]
 
за това творение давам 0/10 защото нищо не ми хареса поне размажи малко огъня да не си личи толкова че чак дразни окото ... На Хап му давам 10/10 за думите ::p:
 
0/10
1.Тва става за Wallpaper
2.Текста :puke:
3.25% от рисунката я няма
 
Лошо -10/10
отиди в гоогле и пиши "Photoshop Signiture tutorials" ще ти излезят много ,но даи на изображения там се научи :)
 
пич иам един съвет
файл-ню :sun:
 
Всички риби станаха спецове (на теория), на къде ли отива света...
 
warden аз немога да те критикувам по боклука които си направил,изрязал си wallpaper-a и си сложил 2 надписа.За да направиш подпис дори и размера не си оцелил.
Но за това че си обаркал Member със Meber просто няма кво да говоря,като не разбираш англииски пиши на български,от няколко седмици те гледам че и по постовете се мъчиш на англииски и ръсиш един куп грешки!Недеи така!Да не се излагаме пред чужденците! :)
 
Не ми допада .. иначе 5/10 за труда
 
0/10
1.Тва става за wallpaper
2.Текста :puke:
3.25% от рисунката я няма

Е не брат ти ме разби как го сметна точно 3.25% я няма разби меее :)
 
Моля да изтриете това натиснах 2 пъти бутона :)
 
Е не брат ти ме разби как го сметна точно 3.25% я няма разби меее :)

Явно не си разбрал. Ако не виждаш, той пише 1.-во еди-кво си. 2.-ро и така нататък. И накрая 3.-то, тоест 3. 25% от рисунката я няма. 25% не 3.25%
 
За начало прочети повече уроци... :) Не използвай такива големи размери за сигнатура (та това по дяво**те е размер за уолпейпър) ... ;)

http://photoshop-bg.com/ - Чети и се наслаждавай , но не забравяй и да се опитваш. ;)