[Signature] Diablo II - Addict

EminescuX

Active Member
Joined
Jun 15, 2008
Messages
236
Reaction score
36
1040984_orig.jpg
 
11/10 е такива работи обичам :) между-другото ще ми дадеш ли skype?
 
Боже лъд си пич ае пии по скайп да побъбрим малко плс
 
Pattern с какви размери го прави? 6x6?
 
Просто и много ефектно браво 10/10 :)
 
Лолз... Доста радва! 10/10
Добра работа ;)
 
This work just suck ! No symmetry, too simple.... I just don't like it :chuckle:
After one/two years, I think u'll get the stuff'
5/10
 
UnknowN човек нищо лично ама на тебе нещо в тоя форум да ти харесва ? сигорен съм че ти и това няма да направиш ... :fubar:
 
unknown човек нищо лично ама на тебе нещо в тоя форум да ти харесва ? сигорен съм че ти и това няма да направиш ... :fubar:

Не сигурно е, защото просто той може да ги прави по готини и за това му е такова мнението. Обаче нали знаеш, че всеки човек си има право на собствено мнение !
 
UnknowN човек нищо лично ама на тебе нещо в тоя форум да ти харесва ? сигорен съм че ти и това няма да направиш ... :fubar:

Ох повярвай ми, правил съм доста по-скопосани работи от това :tmi:
И другото което е, давам ниски оценки защото критерия ми е висок... ::cool::
 
ми те и твойте неща са много грозни да ти кажа .... !!!!
 
Ops I'm sorry... май те засегнах ^_^ Ех... та да ти кажа, може и да са грозни но поне хората които го оценяват, го оценяват реално... а не вкарват излишни заблуди ;)
 
как ше ме засегнеш бе смешко (rofl) нали знаеш че квот мога да намеря в тоя форум мога да го намеря и в друг известен на много хора който вече са си направили извод какво правите вие, така наречените големите разбирачи (copy/paste) а до тези който не знаят просто ви дават оценки и обирате овациите все едно е ваш проект !

п.п и сигорно това мое мнение ще бъде изтрито или ще получа бан ... ^^^
 
Last edited:
-UnknowN- не ставаш ли малко банален ? кат ни ти харесва нищо в тоя форум ставай са махай... !!!
 
как ше ме засегнеш бе смешко (rofl) нали знаеш че квот мога да намеря в тоя форум мога да го намеря и в друг известен на много хора който вече са си направили извод какво правите вие, така наречените големите разбирачи (copy/paste) а до тези който не знаят просто ви дават оценки и обирате овациите все едно е ваш проект !

п.п и сигорно това мое мнение ще бъде изтрито или ще получа бан ... ^^^
any problems?
като не ти харесва форума GTFO