[Sig] StarCraft 2

Lycan

Active Member
Joined
May 27, 2009
Messages
351
Reaction score
48
Май станаха малко поечко ефектите, но вие кажете :D

StarCraftMarine-1.jpg
 
Наистина малко си попрекалил но е добре.Аз въобще не мога :D:
 
Само това розово-лилавото върху бронята не ми харесва, но като цяло е добре!
 
Доста добре се е получило. Браво. Ако лилавото беше по-тъмно, сливането на цветовете щеше да е по-добре и щеше да е по-ефектно. :)
 
Стана розово лилаво защото го сложих на "Light" и му аднах "Gradient Map"
Мммм някой неед ли му сига давам .псд файла :D
 
Щом той не, тогава аз :D
Image Cleaned!
 

Attachments

  • StarCraftMarine-1.jpg
    StarCraftMarine-1.jpg
    60.2 KB · Views: 19
Изобщо неме интересува дали ще махнеш текста или не..Това доказва колко жалък си всъщност,защото неможеш да направиш нещо подобно.Следващият сиг който направя няма да можеш да махнеш нищо от него
 
Супер си е ! Но найстина много ефекти :( Според мен по-хубаво ще е да направиш малко повече Gussian Blur и Photo Filter.
10/10
 
Lycan мене ме кефи как си развил магината ;)
Вярно,че владито няма орб ефект ама ако сложиш 1 сатаник мисля ,че ще е подобре за крайно развитие ;) в началото влади ама накрая тази Бърн Мана не ти треа ;) !
Кефат ме иначе сигнатурите можеше да аднеш ето това лого! ЦЪК
 
Нали щеше да го релиизваш? И да знаеш през каде ми е кво мислиш..
 
Ем нямах време да го кача,но заради плагиаторчета кат тебе няма и да го кача
 
Да плагиатстваш, значи да представяш нещо чуждо за свое. Аз не казвам че е мое. Това доказва колко нисък е коефициента ти на интелигентност.
 
лукан прати го на лс и го качи в темата искам да видя какви ефекти си испозлвал за да мога да науча нещо (think)
 
лукан прати го на лс и го качи в темата искам да видя какви ефекти си испозлвал за да мога да науча нещо (think)


като за начало си пусни Photoshop :D след това даваш File>New след това започваш с текст слагаш от menu>Filter и така :) HAHAHAHAhAhAAHAhahhahahAHhAhAHAH ]:)