Sig Battle

На лешо е 10 пъти по-хубаво от на еволюцията.

Сега за да обявим победителят просто напишете ник-а на своят фаворит и накрая ще преброим гласовете.
 
Last edited:
Гласувам за EvoLuTioN - You can't stop me :D:]:):
 
кво гласувате..... а всичко свърши с батълчето с ево се разбрахме и сега опитваме да работим в екип :) което може да хареса на някои :) +това този който каза че не съм вкарал ефекти ... целия сиг е ефекти ма както и да е:) Ево пиши ми да ти кажа идеята на скайпа :)
 
Ти си слагал някфи техт ефекти... аз ти говора за ефектите в филтера....
 
сашо :]:): за мене беше а :yes:
 
там пък е с най много ефекти искаш ли псд да видиш че няма бакграунд ?? а ефекти
 
Murder мой човек... не си за този отдел според мен :)
Нямаш кой-знае какъв опит че да спориш с хора над твоят опит...
Lesh0 е слагал достатъчно ефекти, за да е упростено и изчистено... няма смисъл от много ефекти защото тогава става мацаница, напоследак на 1 лого слагах минимум по 10-15 ефекта.... което е голяма грешка от моя страна :)
Така че ще кажа само едно браво на Lesh0... А относно до теб Murder като гледам подписа ти не виждам нищо по-специално от на Lesh0, според мен подписа ти не струва ще ти кажа и причините, никакво понятие за пространство и сливане на цветове и обекти... надписа можеше да намалиш малко Opacity-то поне на 60-70... бе няма какво да ти обяснявам ти си знаеш :) И към Lesh0 имам само една единствена забележка... качеството на рендъра ти е много ниско... използвай рендъри с високо качество ;)
 
Last edited:
murder мой човек... не си за този отдел според мен :)
Нямаш кой-знае какъв опит че да спориш с хора над твоят опит...
Lesh0 е слагал достатъчно ефекти, за да е упростено и изчистено... няма смисъл от много ефекти защото тогава става мацаница, напоследак на 1 лого слагах минимум по 10-15 ефекта.... което е голяма грешка от моя страна :)
Така че ще кажа само едно браво на lesh0... А относно до теб murder като гледам подписа ти не виждам нищо по-специално от на lesh0, според мен подписа ти не струва ще ти кажа и причините, никакво понятие за пространство и сливане на цветове и обекти... надписа можеше да намалиш малко opacity-то поне на 60-70... бе няма какво да ти обяснявам ти си знаеш :)

Кажи нещо и за мене бе :d
 
Добре е като идея, но и към теб имам забележка, помъчи се да вкарваш текстови ефекти :)
 
Добре е като идея, но и към теб имам забележка, помъчи се да вкарваш текстови ефекти :)

Според теб що текста е малък ^^
 
Ето с какво ще участвам и аз :p Не е кой-знае какво :D
1168233_orig.jpg
 
Last edited:
ти няма смисъл да участваш сашоооооооо..... :(speechless):
 
Ето с ко ще участвам аз:
btnf8.png
 
Last edited:
Аз предадох ако лешо иска и той да поства и lets The Battle Begin ^^

Сега за да обявим победителят просто напишете ник-а на своят фаворит и накрая ще преброим гласовете.

AfterShock що не направиш нещо като специална тема за такива battels и след battle триеш сички мнения?
 
Last edited:
Моя подпис е универсален ;) Всеки който иска може да си напише ника на хартиената лента ^_^
 
Моя подпис е универсален ;) Всеки който иска може да си напише ника на хартиената лента ^_^

хах верно ^^ треа ми дадеш некой път тая лента че един път ми треаше..... ^_^
 
еми аз ще участвам с това:

Надявам се да ви хареса защото положих мн усиля :) и това ще ми е новия подпис :)