Show your desktop

ето го и моя :)
desktopav.jpg
 
доба ти скайп си инсталирал браво голям напредък :ДД
 
доба ти скайп си инсталирал браво голям напредък :ДД

Първия път 1 час борба да го сложа :x След това го сложиха в Ubuntu Software Center. :D
 
Това е моят десктоп... ;d
 

Attachments

  • wow.JPG
    wow.JPG
    130.3 KB · Views: 82
Това е моят десктоп... ;d

Ами като си го наблъскал с 50 вида тъпоти.. тей ше е.
И не ти дава Ерор, а ти казва, че Джама те е предпазил от сериозен проблем.
 
OFF TOPIC:

Пълна реклама на DevilMu!

ON TOPIC:
dekstopu.png

Бреййй много си умен бре :x Само не разбрах , теб какво те инт.Явно модернаторите не мислят така и не ми трият , мнението.Иди*тин



xAxa , Имаш още много правописни грешки в сайта/форум-а , но няма смисъл да те излагам. ;)

Едит: Като те гледам все още продължаваш да крадеш идеите на IAmStaka.
 
Last edited:
Ето го и моя
 

Attachments

  • my.jpg
    my.jpg
    296.5 KB · Views: 40
Пишете само по темата, решавайте си проблемите на лично.

btw rob apple wallpaper на уиндолс? :D:
 
Бреййй много си умен бре :x Само не разбрах , теб какво те инт.Явно модернаторите не мислят така и не ми трият , мнението.Иди*тин



xAxa , Имаш още много правописни грешки в сайта/форум-а , но няма смисъл да те излагам. ;)

Едит: Като те гледам все още продължаваш да крадеш идеите на IAmStaka.

Абе п*тко недоразвита крада от на майка ти пенсията... не ме интересува за DevilMu! (Ако кажеш ,че всичко в DevilMu е измислено от Стоян можеш само да си биеш куршума!)

Пък до правописните грешки не се занимавам с форума! И като си толкова интересен покажи ми грешките в сайта (blush)
 
търсите си наказанието със свещ
 
Абе п*тко недоразвита крада от на майка ти пенсията... не ме интересува за DevilMu! (Ако кажеш ,че всичко в DevilMu е измислено от Стоян можеш само да си биеш куршума!)

Пък до правописните грешки не се занимавам с форума! И като си толкова интересен покажи ми грешките в сайта (blush)

абе ей , много си пр*ст няма да падна на твоето ниво !
Грешките в сайта няма смисъл да ти ги казвам. Това е твой проблем.
И по леко с обидите. Ти си такова дете ,че ако продължа да ти пиша ти винаги ще отговаряш и няма да спреш за това казвам - Не спори с глупака,той ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит! и спирам да спамя в темата. Не мисля ,че обидите ти ще останат без наказание (дано не останат).