[Help] Shops Classic

diablo21

Banned
Joined
Sep 9, 2008
Messages
1,052
Reaction score
475
EN: I need original shops that have items only health and that is all items to be+0 empty only original items no luck nothing eveyshop to have all items for that hero for each town
BG: Трябват ми оригиналните шопове за сървърът ми , ето какво искам да кажа: лоренция бара да има само колби имб,ангел (да няма уестове и т.н)
в лоренция човека дето поправя да има итеми за мг и бк (обикновенни слаби да се без + ) и магазина за см си е добре без него да го направите . нориа да се оправят итемите да са на елф да има там само лъкове и стрели и бов и стели за него кръв мана,имб,ангел. и 2-3 магии за призоване на чудовищата (от слабите)..
В давиас да са същите но ест да са по силни итемите (демек по висок левел итеми но без + скиллс и без лук) така всички магазини в давиас. и другите вече градове ги оправете да са подобни шоповете и само 1 град ще остане в Aida шопа там да има силни итеми вече дето са примерно 150 армор и така но пак да са обикновенни само итемите без никви други опции ..

Важно: да няма никви блесове,солове,чаоси, и т.н без questo-те също. също и крила да няма в магазините.

Кой може да ми го направи защото немога да боравя само с шоповете.
+Забравих да спомена да има гм шоп направете вътре да има всичко което се нуждае 1 гм и дайте кординатите ..
 

Lesh0

Active Member
Joined
Apr 22, 2008
Messages
705
Reaction score
89
you can make it alone : go D:/muserver/data/shop and open all shops ad delete all items accept the potions and replace 255 to 0 if u want!!! this is all !
 

diablo21

Banned
Joined
Sep 9, 2008
Messages
1,052
Reaction score
475
EN : I make it already yesterday with shopfinal 1.5 i take codes and make it..
BG: оправих се може да локнете ако някой му трябват класик да му ги дам да казва.
 

AfterShock

New Member
Joined
Apr 10, 2008
Messages
576
Reaction score
80
en : I make it already yesterday with shopfinal 1.5 i take codes and make it..
Bg: оправих се може да локнете ако някой му трябват класик да му ги дам да казва.

Направо ги качи някаде и дай линк в тази тема, за да я заключвам.