[AD] ShanoMu 99b Exp: 9999x Drop: 90%

dropsome

New Member
Joined
Sep 15, 2015
Messages
39
Reaction score
3
GRAND OPENING: 18.03.2016 / 18:00 ЧАСА
Първите 150 регистрирани акаунта имат предимството да получат 3300 безплатни кредита за уебшопа! Кредитите ще биват давани еднократно за един акаунт.

::WEBSITE::
ИЛИ
ShanoMu 99b x9999 FUN

rates2.png

* Версия: 0.99b+
* Experience: 9999x
* Drop: 90%
* Max Level: 400
* Max Reset: 999
* Точки при старт: 600
* Reset Level: 400
* Keep Stats: ДА
* Level Up Points: BK/SM/ELF - 7 | MG/DL - 9 |
* Bless Bug: On
* Webshop: ДА
* Маркет: ДА
* Vote 4 Credits: ДА
* BOX In Shop: +1 +2 +3 +4 (Davias)

feat.png

Надежден Anti Cheat
Приятелски съпорт & Ежедневни евенти
Изцяло подобрен геймплей
Spawns във всички карти
Marry Система
Команди: /vault 1/2, /pkclear, /post, /addstr, /addagi, /addvit, /addene
Евенти с F.O Item награди
Quest система с итем награди

8698297a.jpg


I8qaBks.jpg

OCsVtVm.jpg

Ls1rnGM.jpg

4ddo4UF.jpg

Kz8BgsL.jpg

jslwSRJ.jpg

2MZUGu8.jpg



Повече In-game снимки: Imgur: The most awesome images on the Internet
 
Last edited:
Обаче гледам Webshopa итеми със ФУЛЛ опций ли могат да се взимат ..
 
  • Like
Reactions: dropsome
Обаче гледам Webshopa итеми със ФУЛЛ опций ли могат да се взимат ..
Да (y)
Сървъра още не е стартирал а хакерчетата започнаха да флудят хост машината, KiWiGuard не помага. Тъкмо инсталирах Anti DDoS guardian и нета падна тотално. Ако има някой който може да ми помогне да пише на скайп damn.siriuz или gamehostbg.support
Няма да имам възможност да съм на компа близките ~12 часа защото съм на работа така че пишете на 2рия скайп. Благодаря предварително
 
Според мен сървъра ще е много добре , дано да се съберат играчи и да става яко меле!
 
КАКВА Е ЦЕЛТА НА ТОВА НЕЩО ?
 
Моля всички които се бяха регистрирали, да се регистрират отново. Наложи се да ресторнем базата данни за да изчистим няколко проблема. Извиняваме се за неудобството.
Старта се отлага за 13.03.2016г. 18:30
 
Ще видим, как ще се развие.
 
Last edited:
Vote 4 Credits страницата е настроена успешно и можете да гласувате за кредити ежедневно!
ShanoMu 4 Credits
Беше премахната 3Д камерата поради проблеми с клиента (Моля всички да изтеглят клиента отново)
Предстои да се конфигурират СМС услугите (dance)
aNR7az6.png
 
Last edited:
Fail start

Здравейте, драги приятели и играчи (tmi)
Както всички знаем вчера беше официалният старт на сървъра, както видяхме всички 2мин след старта 30 онлайн бяха вече запретнали ръкави в нашият сървър, но за съжаление няколко часа по-късно претърпяхме атаки (по конкретно към таблицата с героите) и сървъра беше тотално разрушен. Това беше фаталната нощ между 13 - 14 март (вчера срещу днес) Ние си взехме поука и изградихме нова защита която е по-сигурна и можем с гордост да обявим новият старт на сървъра с обещанието че повече няма да има такива проблеми, извиняваме се най-искрено от името на екипа че изгубихте няколко часа в игра но за ваша и наша радост вече ще можете да играете без да се притеснявате че акаунта ви ще бъде хакнат и прочие.
С уважение:
Гл.Администратор
Lineikata
Хостър: valve
и целият екип GM # Support.
 

Официалният старт на сървъра ще се проведе в петък (18.03) 18:00 часа.

Първите 150 акаунта получават 3300 кредита за уебшопа. Всеки който не е получил кредитите си може да ме добави в скайп: damn.siriuz и ще бъдат добавени!
Дупките в защитата бяха оправени и AntiCheat системата е обновена.

Новият клиент ще бъде качен в секция Downloads днес или най-късно утре.

Не забравяйте че ще се проведе състезание до достигане на 65 реса! Първите трима ще получат уебшоп кредити.

Екипа на ShanoMu пожелава успех на всички участници GL & HF
Сървъра вече има Facebook която можете да посетите и харесате.​
 
Старта беше добър, този път дано да е още по добре
 
И ние се надяваме на същото, вече има близо 100 регистрирани акаунта преди старта. Новият клиент е качен в секция Downloads и чакаме всички в 18:00 (y)

Ако някой се интересува от банер размяна да ми пише на лично или в скайп damn.siriuz
 

курво праиш мизерий на сървъра и после идваш тука да пишеш ли?
Смятай какви хора има, пълни нещастници които ме могат да постигнат нищо в живота си и ще се погрижат хората около тях да не го направят - пълен Мизерник




Както и да е искам да благодаря на всички потребители от DarksTeaM които са се отзовавали на всякакви теми които съм питал, че още има хора които биха помогнали без да имат лична облага - без тях този сървър нямаше да съществува въпреки всички атаки които отнесе още от самото начало. Не е някакъв голям проект в които са вложени стотици левове, името говори само по себе си за проекта - "ШАНО" но все пак аз си се гордея какво съм постигнал. С 2 думи исках да кажа че в понеделник аз заминавам да работя в Холандия и отначало няма да имам възможност да влизам във форума или да сядам на компютър, по простата причина че нямам лаптоп. Все пак ще дойде ден да вляза отново и да споделя някой гайд за начинаещи които искат да си пуснат сървър. Покрай старта на сървъра научих доста полезни неща против флууд или MSSQL защита - Дропваха се таблици, всички герои бяха елфове и с две думи беше пълна забава :D . Сървъра и сайта ги подарявам на мой близък приятел, вече от него зависи какво ще се случи по-нататък, Аз бях до тук.


DarksTeaM (inlove)(inlove)​
 
Last edited:
курво праиш мизерий на сървъра и после идваш тука да пишеш ли?
Смятай какви хора има, пълни нещастници които ме могат да постигнат нищо в живота си и ще се погрижат хората около тях да не го направят - пълен Мизерник
Не обиждай бе, какво си научил от към MSSQL защита ? За това ли като ти казах още в самото начало да изтриеш G_Notice а ти каза НЕ и беще категоричен и аз накрая ти деменстрирах! Абсолютно нищо не си научил :) Ако беше научил нещо нямаше да може да ти се правят геройте ELF- ове и да се трие Character -а
Лека вечер! :)
 
  • Like
Reactions: dropsome
Вие 2мата не сте научили , нищо май. :D

Има 1 поговорка "ВЛАГАШ ЗА ДА ПЕЧЕЛИШ" ;)