[AD] ShadowMu 97d99i Exp: 70x Drop: 60%

Като цяло си е добре - остана малко повече рекламка и да си погледнеш пак куест системата :) На 1вият куест - вместо камък дава 4 меча :)

Edit : Оправи си малко златните кръвта дефа ;)
Ако не се сещаш от къде ми пиши в скайпа : garvan32 , ще ти помогна :)
 
Last edited:
7/10 заради старичката версия. УСПЕХ!
 
97d+99i "Класика" . . :)
Желая ти успех приятелю, оценка няма да давам тъй като не съм пробвал сървъра.
Хубаво е, че си решил да направиш 70-тка експирианса.

Погледни тази тема от форума ти -> ТУК!
Оправи я, ако ще правиш сериозен сървър, пиши си темите сериозно а не отгоре-отгоре с мн грешки !

Не се заяждам с теб, приеми го като градивна критика!

Успех!
 
Last edited:
  • Like
Reactions: NEMES1S
Ти пък къф си бе? Защо не вземеш да се скриеш там, от където излезна?

Защото излязох от старата ти къща,не се чуствам комфортно.38 дни!
 
Ifconfig , не може ли да си задаржиш поне веднъж хейтарския коментар (think)
Браво на тъпото копеле , старае се и дано този олиго не е прав , че след 38 дни ще е Offline :)
10/10 Hard , Classic <3
 
Ifconfig , не може ли да си задаржиш поне веднъж хейтарския коментар (think)
Браво на тъпото копеле , старае се и дано този олиго не е прав , че след 38 дни ще е Offline :)
10/10 Hard , Classic <3

Не ме кефи ле въшко (chuckle)
Жалки гниди сте абсолютно всичките палячовци,защото моята политика за бизнес се разминава с вас.Определен круг хора или можеби един,да не го обидя...е направил форум "търг" с много уроци и куп други украшения които вие ползвате на 100% безплатно и се мъчите да реализирате проектите си които са 101% жалки което е смешно,за пореден път се мъчите да се правите на печалбарчета да изкярите кинти....всички вие си давате нулевите оценки които нямат 1% покритие,в следствие аз не мога да дам моята оценка.Кеф ми е да му броя и ще му броя всеки ден.
Не може да ви предоставят всичко на тепсия и вие да не можете се реализите,единственото което ползвате е вашите лични компютри,всичко друго е на лице и ми става много смешно....
 
Ти като си много добър и имаш много хубави идей , за ко не направиш сървър?
Да видим колко ще е игран ? ? ?
Балък такъв само мое цапаш темите тука с твоите простотии и измислици!!
 
Още летиш на високо,идея си нямаш какво си прочел :)
От вас се научих,с какъвто се събереш такъв ставаш гниДо :p
 
Не обиждай гнидо !! Всеки си прай сървъра според неговия вкус и възможности :)
Ти случайно да не си Владо от Смолян?
 
WafylleE Няма смисъл да се занимаваш с него.
Неделя търг евент! 20:00!! :)
 
Гледам че се стараеш и дано ти потръгне и да не ти порасне работата като на повечето тука правят си сървър потръгва им и почват да се правя..

Не слушай никого продължавай си напред щот ще затънеш в калта... И го рекламирай в други форуми/сайтове защото само от тука няма да стане да имаш хора и по бързо рекламирай че след старта като почнеш да го рекламираш малко трудно ще събереш хора ;)

Ifconfig а за теб няма ко да коментирам пълен кретен.. Човека се с постарал колкото може и още се старае да създаде нещо.. А ти ко правиш влизаш пишеш някви тъпи коментари (след 40 дена няма го има) и такива щот ти е скучно..
 
Гледам че се стараеш и дано ти потръгне и да не ти порасне работата като на повечето тука правят си сървър потръгва им и почват да се правя..

Не слушай никого продължавай си напред щот ще затънеш в калта... И го рекламирай в други форуми/сайтове защото само от тука няма да стане да имаш хора и по бързо рекламирай че след старта като почнеш да го рекламираш малко трудно ще събереш хора ;)

Ifconfig а за теб няма ко да коментирам пълен кретен.. Човека се с постарал колкото може и още се старае да създаде нещо.. А ти ко правиш влизаш пишеш някви тъпи коментари (след 40 дена няма го има) и такива щот ти е скучно..

Благодаря ти братле :) със сигурност няма да ми порасне работата защото дължа доста на хора от форума! а дори и да не дължах не съм такъв глупак а този дето само знае да осира нещата не му обръщайте внимание комплексарче ... :)
 
Благодаря ти братле :) със сигурност няма да ми порасне работата защото дължа доста на хора от форума! а дори и да не дължах не съм такъв глупак а този дето само знае да осира нещата не му обръщайте внимание комплексарче ... :)

Много точно го каза. Тоя е едно малко комплексарче или както аз им казвам на такива- ЗАДКЛАВИАТУРНА НИНДЖА! Колкото до сървара съм на 100% сигурен,че няма да е по малко от 40 дни он., а много много повече. УСПЕХ!(cool)(cool)
 
Приемам всякакви критики :) и не е прав че след 38 дни ще спре сървъра
Има търг евент в неделя 20:00 :) часа ! очаквам всички който го играят! :)
 
Online Record:13 Подобряваме го :) Очакваме ви тази вечер дроп евент актуални евенти гледайте HeRe!
 
Съръвра е добър, но неми харесва фактът че някакъв самозванец(AreS) е копирал ника на мой приятел(ApeC)