[AD] SevMu 99b Exp: 9999x Drop: 100%

prokiller

New Member
Joined
Jan 9, 2011
Messages
78
Reaction score
16
Server: SevMu Easy
Server is From: Sevlievo,Bulgaria
Version: 0.99b
Experience: 9999x
Drops: 100%
Mobs HP: 100%
Bless Bug: On
Reset Lvl: 400
Reset Zen: 0 mil
Reset Points : 1000
Points Per Level: 8/10

- Item +10 success rate: 100%
- Item +11 success rate: 100%
- Item +12 success rate: 100%
- Item +13 success rate: 100%


Items in shops: Box+1,2,3,4 Bless , Life, Creatation,Chaos,and all sets
Maximum Level: 400
Max Resets: 999
Clear Inventory: No
Clear Skills: No

Всеки нов играч получава по 25,000 кредита за WebShop-а + 1 герой макс статс.


SITE
REGISTER
DOWNLOAD
 
Кой ще бъде първият приет в нашата Зала на Славата? Това ще се разбере в Неделя (16.09.2012) .Ще се проведе Master PK Event, в който победителя печели своето място в Залата на Славата.Бъдете там и докажете, че вие заслужавате това място!

Дата: Неделя (16.09.2012)
Час: 20:00
 
В профила на всеки клас герой има нови картинки:

Blade Knight:
5278903Q.png


Soul Master:
5278904O.png


Magic Gladiator:
5278906i.png


Dark Lord:
5278905S.png


Muse Elf:
5278902F.png
 


HAYXyhaxyhAYxyhHAxyh дане хейтваш щото муто ти беше нещо подобно но не събра повече от 5човека он? :chair::chair::chair::chair::chair::chair:
 
HAYXyhaxyhAYxyhHAxyh дане хейтваш щото муто ти беше нещо подобно но не събра повече от 5човека он? :chair::chair::chair::chair::chair::chair:

+1
 
HAYXyhaxyhAYxyhHAxyh дане хейтваш щото муто ти беше нещо подобно но не събра повече от 5човека он? :chair::chair::chair::chair::chair::chair:
http://postimage.org/image/4eqjght8n/ Като ги стигнеш обади се ;) имам и с 96 он ама не ми се занимава да я качвам
(fubar)(mm)
 
Last edited:
View image: без име Като ги стигнеш обади се ;) имам и с 96 он ама не ми се занимава да я качвам
(fubar)(mm)

Хаха тона тоя уеб нали знайшче бъгват онлайн играчите? Или неси запознат нещо? Тейче направи ми скрийн на тия 40(90 както споменаваш) и тогава щи повярвам
 
Хаха тона тоя уеб нали знайшче бъгват онлайн играчите? Или неси запознат нещо? Тейче направи ми скрийн на тия 40(90 както споменаваш) и тогава щи повярвам
xaxaxaax абе стига си се оправдал с си4ко ;] то по тая логика тря и ти да си факе он ;)
 
View image: без име Като ги стигнеш обади се ;) имам и с 96 он ама не ми се занимава да я качвам
(fubar)(mm)



Да , наистина че имах ме над 60 онлайн играчи когато аз държах градсоула , но се разпадна всичко , а които не вярва само ще кажа да си вземе патлака и да се гръмне ;)
 
  • Like
Reactions: Gr-SouLMu
Да , наистина че имах ме над 60 онлайн играчи когато аз държах градсоула , но се разпадна всичко , а които не вярва само ще кажа да си вземе патлака и да се гръмне ;)
да сам казал нещо просто тоя не вярва ама немога да намера пика :) скоро ще видиш :) краи няма да спама повече ;)
 
  • Like
Reactions: enduwe
Да , наистина че имах ме над 60 онлайн играчи когато аз държах градсоула , но се разпадна всичко , а които не вярва само ще кажа да си вземе патлака и да се гръмне ;)

да сам казал нещо просто тоя не вярва ама немога да намера пика :) скоро ще видиш :) краи няма да спама повече ;)

Значи сървъра вече не съществува?
 
Вие добре ли сте когато гранда беше на енду и иван беше супер кам 60 он имаше а това (sevmu) е леш едвам сабира 10 човека :);)