[Help] Server

obla4ko

New Member
Joined
Feb 16, 2011
Messages
5
Reaction score
0
Здравейте :) искам да помоля за малко помощ тъй като не разбирам почти нищо но искам да имам свой сървър... така ...четох всички теми за моя проблем но не успях да го поправя и реших да попитам направо ако може някои да помогне
значи Mssql е инсталиран... ДБ данните са ресторнати сървър файловете са на лице със всички ИП сменени и портове не са пипани (изпробвах и с други но никаква промяна и върнах всичко в начално положение) сървъра работи но само аз мога да вляза от моето ПС ... само 1 път успях да вляза от друг ПС и след около 1 минута последва дисконект и това беще всичко... не може да влиза никои друг освен ПС на което е сървъра (think)(think)(think)
 
Пробвай да изключиш защитната стена на PC-то.
 
Виш IP-то на main-a, ако не ползваш launcher(понеже може да е 127.0.0.1)
 
кой порт ползваш за да влизаш от друг компютър защото това изхвърляне от играта се получава ако ползваш 55901(GS порта) а не 44405(CS порта)

също така с каква антивирусна си защото повечето(ако не всички) имат защитни стени(firewalls) и може да блокира портовете 55901, 44405 само тези трябва да не са блокирани естествено и порт 80 за сайта

може също да е от някое IP

примерно аз съм с рутер и ако сложа на GS или JS грешни IP-та не мога да вляза

при мен така работи
Data / lang = 127.0.0.1 или 192.168.X.X
Data / commonserver = 127.0.0.1
Data / IpList.dat = REAL IP
CS = REAL IP
GS = REAL IP
JS = 192.168.X.X (или REAL IP в някой случай)

а в main.exe или launcher = 192.168.X.X или REAL IP
когато аз влизам ползвам 192.168.X.X защото не мога с REAL IP само другите играчи могат

когато махна рутера само сменям 192.168.X.X с REAL IP
 
  • Like
Reactions: enduwe