[Sell] Trade Website

Creed

New Member
Joined
Apr 2, 2014
Messages
1
Reaction score
0
Здравейте!

Първо весела коледа, живи и здрави!

Сега на въпроса. Бих искал да закупя сайт за продажба на различни артикули, от който директно може да бъде заплатена стоката.
Като например при клик върху артикула и смяна на било то размер/цвят и така нататък, да има опция за директно плащане чрез дебитна карта и опция за наложен платеж

Моля, ако някой е способен да изработи такъв сайт да ми изпрати лично съобщение. Благодаря!

Hello everyone!

Marry christmast, wish you life and healthy!

I loud like to buy a selling different kind of stuff website, the point is that i want the paymant to be straight with credit/debit card or pay when you recive the package.
Please if someone can make that kind of website send me a private message

Thank you!
 

merkomimi

New Member
Joined
Dec 11, 2020
Messages
3
Reaction score
0
Кустомозираните сайтове (магазини) крият много проблеми. Аз бих заложил на нещо готово, развивано и тествано в годините като платформа. Примерно Magento, Prestashop, Opencart, че защо не дори и Shopify и бих си закупил останалите плъгини, които ми трябват, така ще получа професионален съпорт за тях, както и някакво спокойствие за ъпдейти на платформата и т.н.

Пускал съм преди повече от 10 години Opencart https://demo.opencart.com/ и още тогава си беше добро, а е напълно безплатно и елементарно за ползване, а кой знае за 10 години колко са се развили до този момент.