[Sell] Router Linksys WRT120N

Backo

Well-Known Member
Joined
Jan 17, 2009
Messages
1,212
Reaction score
975
Продавам безжичен рутер Linksys WRT120N Wirless-N Home Router



Параметри:

- Тип: 802.11b/g/n
- Скорост: 150 mbps
- Сигурност: Wi-Fi Protected Access™ 2 (WPA2), WEP, Wireless MAC Filtering
- Брой портове: Internet, Ethernet (1-4), Power
- Security Key Bits: Up to 128-Bit Encryption

ПРОДАДЕНО
 
Last edited:
Ееее, изтървал съм офертата :/
Можеше ли да се превключва между B-Only, G-Only, N-Only или и 3те си пръскат едновременно, взависимост от прикачената към WiFi-я машина ?
И, разбира се, за колко го продаде? :D
 
като за теб 600 лева :D
 
Ееее, изтървал съм офертата :/
Можеше ли да се превключва между B-Only, G-Only, N-Only или и 3те си пръскат едновременно, взависимост от прикачената към WiFi-я машина ?
И, разбира се, за колко го продаде? :D

Тръгнах от 80лв. после свалих на 70лв., но ми се обади един пич от Варна и ме пита дали е продаден и е гледал обявата за 80лв. и последно го дадох за 80лв. ;P
Можеше да си избираш дам на коя да работи B-Only, G-Only, N-Only или трите едновременно ;P
Иначе дам руторъ е убаф (nod) , но вече ми писна да събира прахоляк в шкафа и реших го продам ;P пък и вече съм с нов

NETGEAR WNDR3700, RangeMax Dual-N Band 300Mbps Wireless-N Router, 4Port 10/100/1000 Switch, USB (Storage Link)

 
Last edited:
Тръгнах от 80лв. после свалих на 70лв., но ми се обади един пич от Варна и ме пита дали е продаден и е гледал обявата за 80лв. и последно го дадох за 80лв. ;P
Можеше да си избираш дам на коя да работи B-Only, G-Only, N-Only или трите едновременно ;P
Иначе дам руторъ е убаф (nod) , но вече ми писна да събира прахоляк в шкафа и реших го продам ;P пък и вече съм с нов

NETGEAR WNDR3700, RangeMax Dual-N Band 300Mbps Wireless-N Router, 4Port 10/100/1000 Switch, USB (Storage Link)



Колко пари даде за този?
А за този който продаде?
 
Колко пари даде за този?
А за този който продаде?

За NETGEAR-a съм дал 388лв. , но сега цената му е по-ниска ~330лв. За Linksys-а съм дал 121лв. и е ползвам ~4 месеца максимум. Дори преди седмица момчето което го взема ми се обади и каза, че рутера е перфектен и като ходя по София да му се обадя да почерпи (chuckle)