[Sell] Ram

Човека иска да си купи РАМ от вас а вие мазно му оспамихте темата пфф
Ако бях модератор да съм изчистил всички теми от спам |-(
 
Напълно съм съгласен! Моя компютър също е от мултирама и е на около 3-4 месеца. За тези 3-4 месеца е спиран точно 2 пъти и то за не повече от 10 минути. Да чукна на дърво за сега няма ядове. ;)

Колкото до автора на темата, имаш 800 лева така ли? И защо по дяволите не си вземеш чисто нов компютър като моя вместо да се занимаваш с части които може и да не паснат на старата щайга?

Компютър Multirama PC Premier - Multirama

Ами защо ЛИ :D Защото на един компютър готов му слагат надценка 100% съм сигурен а ако си взема 3 части които да обновя на моя компютър 1во ще е с характеристиките които аз си пожелая и няма да се прецакам :) (а и само на процесорите попринцип гаранцията им е над 2 - 3 години) Айде който има какво да продава да пише :)
 
Щом си ми съгражданин, отиди в Jar Computers /КомСис/ и си купи каквото и да е било. :) Старият ми комп е на повече от 7 години и никога не е ходил на ремонт. Сегашния е на 2 и нещо, и той никога не е ходил. Взех си също и лаптоп от там и се надявам да няма проблеми с него също. :)
 
Щом си ми съгражданин, отиди в Jar Computers /КомСис/ и си купи каквото и да е било. :) Старият ми комп е на повече от 7 години и никога не е ходил на ремонт. Сегашния е на 2 и нещо, и той никога не е ходил. Взех си също и лаптоп от там и се надявам да няма проблеми с него също. :)

Ами незнам аз попринцип от КТС си пазарувам тези нещица но ще видим :)
 
Мартично много си глупав мойто момче. По-добре ме послушай и си вземи като моя компютър. Та ти даже не знаеш тези "Hz" в характеристиката на плочките рам памет за какво са... Имай в предвид, че ако не паснат с другите ти плочки и въобще на дъното ще имаш много ядове. Та в този ред на мисли въобще не те виждам как ще си купуваш другите части които ти трябват. А и + това този компютър дето ти го препоръчах ако се замислиш само 2-те му плочки рам памет са на стойност 146 лева, а ако сложиш и цените на останалите части сигурно ще излязат над 799. За каква надценка говориш?

Ама айде прави каквото искаш, не се прецаквам аз. :)
 
Кажи си дънната платка, и ще ти намеря евтини части.
 
Мартично много си глупав мойто момче. По-добре ме послушай и си вземи като моя компютър. Та ти даже не знаеш тези "Hz" в характеристиката на плочките рам памет за какво са... Имай в предвид, че ако не паснат с другите ти плочки и въобще на дъното ще имаш много ядове. Та в този ред на мисли въобще не те виждам как ще си купуваш другите части които ти трябват. А и + това този компютър дето ти го препоръчах ако се замислиш само 2-те му плочки рам памет са на стойност 146 лева, а ако сложиш и цените на останалите части сигурно ще излязат над 799. За каква надценка говориш?

Ама айде прави каквото искаш, не се прецаквам аз. :)

Ами да ти кажа ти си глупав ;)
Наскоро си закупих 2 Gb рам 1333Hz за 42 лв :) айде сметни дали ще са 146 лв (think)
И като гледам изобщо нямаш поглед към цените :) Добре тогава махайте темата щом някой толкова много разбират и решават вместо мен тогава ще си купя рама :) Благодаря на останалите които писаха по темата! :)
 
Ами да ти кажа ти си глупав ;)
Наскоро си закупих 2 Gb рам 1333Hz за 42 лв :) айде сметни дали ще са 146 лв (think)
И като гледам изобщо нямаш поглед към цените :) Добре тогава махайте темата щом някой толкова много разбират и решават вместо мен тогава ще си купя рама :) Благодаря на останалите които писаха по темата! :)

42лв втора употреба? Аз ти говоря попринцип новите плочки колко ще ти излязат, защото ми говориш за някаква "надценка" при новите компютри. ;)
 
42лв втора употреба? Аз ти говоря попринцип новите плочки колко ще ти излязат, защото ми говориш за някаква "надценка" при новите компютри. ;)

1.Да уточня че струваше 48лв но ми направиха 6лв отстъпка за редовен клиент. 2.Да съм написал някъде 2ра употреба?! Ти май имаш въображение :)
BTW или някой модератор се "ебава" с мене :D: или съм объркал името на темата :x вместо sell трябва да е БUY :)
 
Last edited: