[Sell] Ram

не е зле да кажеш на какви Hz трябва да е тая рам :D
 
не е зле да кажеш на какви Hz трябва да е тая рам :D

Извинявай, просто незнам какво значение имат тези характеристики :D
(think)
BTW: който продава да даде малко по подробна информация :)
 
ми хубаво си видиш каква честота работи рамта след това ако ще добавяш към сегашната ти рам е хубаво тази която ти е в момента и новата която ще вземеш да са на 1 и съща марка може да ползваш Aida32 програмата за да видиш каква е точно рамта :)
 
ми хубаво си видиш каква честота работи рамта след това ако ще добавяш към сегашната ти рам е хубаво тази която ти е в момента и новата която ще вземеш да са на 1 и съща марка може да ползваш Aida32 програмата за да видиш каква е точно рамта :)

Точно Aida32 използвам но рама ми трябва понеже ще си правя update на компа(дъно, процесор и рам) :)
 
Използвай програмата Everest за да провериш на каква честота ти работи. Но ако е настолен компютър мисля, че ще е на около 800mhz.
 
Ами и това е идея но понеже мисля да си направя добър компа и ще изхарча към 800 лв (без да купувам hdd, захранване, кутия и видео карта за момента) демек искам да видя дали има и втора употреба :)
 
Ако във Велико Търново има Мулти Рама или някакъв подобен магазин , отиди и си вземи ! Защото като сметнеш доставка максимум 10 лева да спестиш особено ако е някъде далече от Търново.
 
В Търново няма мултирама. :)
 
Не ти препоръчвам Мултирама. Дадох 1000 лв. за компютър, като за 1 година е бил на сервиз 9-10 пъти ;)
 
Аз имам от там компютър и всеки месец съм в сервиз...
 
аз моят лаптоп го взех от Most Computer и съм доволен до сега само 1 път ходи на сервиз и то за смяна на клавиатурата че ми се беше развалил 1 клавиш :)
 
Аз имам от там компютър и всеки месец съм в сервиз...

Зависи как го подържаш :) Моя е от Мулти Рама и вече 4 години 2 пъти е бил на сервиз.
 
И аз имам един компютър оттам (взех го точно, когато отвориха магазина) бил е на сервиз само 1 път... Явно в началото, за да направят добро впечатление, са продавали качествени продукти, а сега...
 
Или хората просто не могат да се грижат за компютрите си ... (think)
 
Или хората просто не могат да се грижат за компютрите си ... (think)

Напълно съм съгласен! Моя компютър също е от мултирама и е на около 3-4 месеца. За тези 3-4 месеца е спиран точно 2 пъти и то за не повече от 10 минути. Да чукна на дърво за сега няма ядове. ;)

Колкото до автора на темата, имаш 800 лева така ли? И защо по дяволите не си вземеш чисто нов компютър като моя вместо да се занимаваш с части които може и да не паснат на старата щайга?

Компютър Multirama PC Premier - Multirama
 
  • Like
Reactions: kocet0
Ако беше ддр2 можеше да ти продам ама.. :)