[Sell] Maxamuss web's

Status
Not open for further replies.

MaGuSs

Member
Joined
Sep 4, 2011
Messages
74
Reaction score
33
ха сега
http://darksteam.net/161855-post4.html
влез тук и наблегни на долния текст на снимката

Това е изображение, не сайт.

Browsing deviantART
От тука взех цялостната идея.

И ще те разочаровам ама имам позволението на автора за redesign !
~maguss4o Jun 10, 2012
Can i redesign it und use for my web ?
Reply

~MrZielsko Jun 10, 2012 Hobbyist Interface Designer
Hmm yes, this is oooooold project!
 

MeMoS

Well-Known Member
Joined
Oct 18, 2008
Messages
620
Reaction score
498
Това е изображение, не сайт.

Browsing deviantART
От тука взех цялостната идея.

И ще те разочаровам ама имам позволението на автора за redesign !

много добре знам от къде е въпроса е друг че ти дори не си написал на кой е дизайна и това че си сменил 3-4 снимки/части не значи че можеш да го продаваш такива "пещерни хора" като теб сами много смешни а за да не объркаш контекста на "пещерни хора" искам да кажа хора който се мислят за много големи и се бият по гърдите и живеят в собствена вселена където се мисля за най добрите и не приемат критика това е пещерата в която живееш ти сигурно дори не знаеш какво е HTML и не си прави труда да търсиш в google късно е вече показа колко знаеш
 

MaGuSs

Member
Joined
Sep 4, 2011
Messages
74
Reaction score
33
много добре знам от къде е въпроса е друг че ти дори не си написал на кой е дизайна и това че си сменил 3-4 снимки/части не значи че можеш да го продаваш такива "пещерни хора" като теб сами много смешни а за да не объркаш контекста на "пещерни хора" искам да кажа хора който се мислят за много големи и се бият по гърдите и живеят в собствена вселена където се мисля за най добрите и не приемат критика това е пещерата в която живееш ти сигурно дори не знаеш какво е HTML и не си прави труда да търсиш в google късно е вече показа колко знаеш

Не пич, аз не се бия по гърдите и не твърдя, че дизайна е мой. Ти твърдиш че дизайна е на някакъв предмет ли "кой". На "кого" се казва пич. Даже по самото ти писане на този коментар разбирам колко си бил объркан в мисълта си. По дизайна не съм сменял само 1-2 картинки. Ако ги сравниш със софтуер няма да излезе и 50% прилика. Пробвай с Google изображения.

Искам да ти кажа още нещо пич. Аз приемам критика и добре си я обмислям. Но това да твърдиш, че съм крадец и да ме злепоставяш пред другите не го приемам и не само ти.
 

MeMoS

Well-Known Member
Joined
Oct 18, 2008
Messages
620
Reaction score
498
Не пич, аз не се бия по гърдите и не твърдя, че дизайна е мой. Ти твърдиш че дизайна е на някакъв предмет ли "кой". На "кого" се казва пич. Даже по самото ти писане на този коментар разбирам колко си бил объркан в мисълта си. По дизайна не съм сменял само 1-2 картинки. Ако ги сравниш със софтуер няма да излезе и 50% прилика. Пробвай с Google изображения.

Искам да ти кажа още нещо пич. Аз приемам критика и добре си я обмислям. Но това да твърдиш, че съм крадец и да ме злепоставяш пред другите не го приемам и не само ти.

така първо ти сам се злепоставяш не ти трябва помощ а и аз не съм искал да те злепоставя просто ти казах че имаш грешки но ти се направи на отворен и за твое сведение аз най мраза когато някой си присвоява права който не са техни

пс: не казвам че знам много има къде къде по добри от мен и не казвам че не права грешки но за разлика от теб аз никога няма да кажа че знам къде са(ако не знам де :) ) и че аз не съм искал да ги оправя а веднага търся начин да ги оправя
 
Last edited:

MaGuSs

Member
Joined
Sep 4, 2011
Messages
74
Reaction score
33
така първо ти сам се злепоставяш не ти трябва помощ а и аз не съм искал да те злепоставя просто ти казах че имаш грешки но ти се направи на отворен и за твое сведение аз най мраза когато някой си присвоява права който не са техни

пс: не казвам че знам много има къде къде по добри от мен и не казвам че не права грешки но за разлика от теб аз никога няма да кажа че знам къде са(ако не знам де :) ) и че аз не съм искал да ги оправя а веднага търся начин да ги оправя

Ох и как ще докажеш пък, че правата са на някой друг??
 

MeMoS

Well-Known Member
Joined
Oct 18, 2008
Messages
620
Reaction score
498
Ох и как ще докажеш пък, че правата са на някой друг??

аз вече доказах със снимката и ти сам доказа
 

MaGuSs

Member
Joined
Sep 4, 2011
Messages
74
Reaction score
33
кат сме почнали да спамим, дай да мажем темата.

Ми да имам си на понятие и съм постигнал това, което исках да променя от оригинала.
 

MeMoS

Well-Known Member
Joined
Oct 18, 2008
Messages
620
Reaction score
498
кат сме почнали да спамим, дай да мажем темата.

Ми да имам си на понятие и съм постигнал това, което исках да променя от оригинала.

това че променяш нещо не значи че е твое можеш да си сложиш и твой права но най важната част ИДЕЯТА няма никога да е твоя
 

MaGuSs

Member
Joined
Sep 4, 2011
Messages
74
Reaction score
33
това че променяш нещо не значи че е твое можеш да си сложиш и твой права но най важната част ИДЕЯТА няма никога да е твоя

Ми да променям го така, както аз искам да е и за това така и ми харесва.
 

MeMoS

Well-Known Member
Joined
Oct 18, 2008
Messages
620
Reaction score
498
Ми да променям го така, както аз искам да е и за това така и ми харесва.

не съм казал нищо за системата а за дизайна и за това че не е довършена а пише че има и 0.4 е за това трябва да качите един сайт тук за да докажете че е ваша и че сами можете не само тя е наша и това е

пс: него познавам maxell4o не съм видял нищо от него за да покаже на какво е способен
 
Last edited:

Achov

Active Member
Joined
Jul 28, 2009
Messages
720
Reaction score
163
От тука натам казвам. Maxamuss сайтовете са лично мои и всеки позволил си да ги ползва ще ми плаща по 500 кинта на седмица. Съди ме кво искаш прави това е положението! :D:
 
  • Like
Reactions: DarkMaster

MaGuSs

Member
Joined
Sep 4, 2011
Messages
74
Reaction score
33
От тука натам казвам. Maxamuss сайтовете са лично мои и всеки позволил си да ги ползва ще ми плаща по 500 кинта на седмица. Съди ме кво искаш прави това е положението! :D:

Не можеш ку*а си да докажеш в итнернет, че е твоя, но иначе ще ми докажеш, че имаш файловете ли? Добре... всички ти вярваме утре си милиардер

не съм казал нищо за системата а за дизайна и за това че не е довършена а пише че има и 0.4 е за това трябва да качите един сайт тук за да докажете че е ваша и че сами можете не само тя е наша и това е

пс: него познавам maxell4o не съм видял нищо от него за да покаже на какво е способен

Ти говориш за 0.3 все едно е 0.1 и 0.2.
 

Achov

Active Member
Joined
Jul 28, 2009
Messages
720
Reaction score
163
Wow ти да не би да си милярдер? Извинявай златен бате магус...дай 50 стинки на заем че неам да си купим дъвка (nqh)
 

MaGuSs

Member
Joined
Sep 4, 2011
Messages
74
Reaction score
33
Wow ти да не би да си милярдер? Извинявай златен бате магус...дай 50 стинки на заем че неам да си купим дъвка (nqh)

images


Само това заслужаваш. 5 стинки, вари си купувай дъвка. Сега има намаления за тъпанари.
 
  • Like
Reactions: Evanescence

pafa7a

Well-Known Member
Joined
Jul 9, 2009
Messages
1,398
Reaction score
814
' Сървъра скъса синджира и избяга! Моля изчакайте да го намерим :) '

чакаме
 

StoneAngel

Well-Known Member
Joined
Apr 13, 2008
Messages
1,077
Reaction score
193
Защото е забранено разпространението на файловете, без разрешението на авторите им. Това си е закон и наказуемо. Няма да цитирам алинеи и т.н.. Споментавам това, защото много добре знам какво би направил едно лапе.

1.
Спри да гледаш Босфора ТВ моля те ;) !!! Влез и прочети малко да не правиш и ти реклами на Voyo... Просто няма как да докажеш че този скрипт/сайт е писан от тебе по никакъв начин . Няма как да спориш за авторски права върху .php скрип особено с твойто познание в тази област ...

2.
Без валидиран сайт къде си тръгнал да продаваш ? Знаеш ли че 1 човек ако тръгне да купува ще иска стоката да е валидна на всякъде.

Пример - Права сървър купувам от тебе сайт , после влизам да се регистрирам в гоогле и в следващия момент ми изкарва , че сайта е невалиден и неможе да ми го приемат. За мен това са изпуснати пари ;)

3.
Как може да си видиш грешките и да не си ги поправиш ?
Аз ако съм 1 човек искащ да купи някой сайт от теб след това което си написал ще избягам със 300 :)
 
Last edited:

KoHgoM

New Member
Joined
Dec 15, 2011
Messages
80
Reaction score
24
~maguss4o Jun 10, 2012
Can i redesign it und use for my web ? :bounce:
 
Status
Not open for further replies.