[Sell] LG A200

eXecuteR

Active Member
Joined
Nov 21, 2008
Messages
342
Reaction score
165
Продавам LG A200 чисто нов, неупотребяван, днес го закупих, в гаранция е естественно. Причина на продажбата: излишен ми е телефона и не ми трябва. Цена: 80 лв.

Ето характеристиките му: LG A200 - Характеристики | 359gsm.com

За връзка с мен: На лично или на телефон: 0896376829 :)
 
Защо го купуваш като ти е излишен ?!
 
защото съм лоялен клиент и преподписвам договор като минавам и на висока тарифа :)
 
LoL този телефон повече от 60 лева не струва 0.о
Аз за тези 80 лева ще намеря 5530 0.о която е с пъти по добра от този модел на LG ...
 
LoL този телефон повече от 60 лева не струва 0.о
Аз за тези 80 лева ще намеря 5530 0.о която е с пъти по добра от този модел на LG ...
Без гаранция.
 
Аз имам 5530 и от 3 години ( от както е купен ) не ми се е налагало да ползвам сервиз и така наречената гаранция. Ако 1 телефон го ползваш за каквото е предназначен, пазиш го и е направен качествено гаранцията просто не е нужна. При LG не всеки може да каже, че не го е вкарвал в сервиз - повечето просто взимат нов :D Определено ще ти е нужна гаранцията в случая ^^
 
Аз имам 5530 и от 3 години ( от както е купен ) не ми се е налагало да ползвам сервиз и така наречената гаранция. Ако 1 телефон го ползваш за каквото е предназначен, пазиш го и е направен качествено гаранцията просто не е нужна. При LG не всеки може да каже, че не го е вкарвал в сервиз - повечето просто взимат нов :D Определено ще ти е нужна гаранцията в случая ^^

Пълни глупости.
 
Аз имам 5530 и от 3 години ( от както е купен ) не ми се е налагало да ползвам сервиз и така наречената гаранция. Ако 1 телефон го ползваш за каквото е предназначен, пазиш го и е направен качествено гаранцията просто не е нужна. При LG не всеки може да каже, че не го е вкарвал в сервиз - повечето просто взимат нов :D Определено ще ти е нужна гаранцията в случая ^^
Зависи от човека. Неможеш да кажеш нещо, което незнаеш дали ще се случи или не. Ако е мърлив ще му трябва, ако е някой, който умее да пази вещите си ще му е напълно излишна.
 
телефона си е в гаранция... казвам, че е чисто нов, продавам го защото не ми е нужен, пък и никой не карам на сила да го взема, моля без излишни коментари :)
 
от твоите умни уста...

А по-темата хубаво е телефончето но не си струва парите наистина.. : )
 
дай да чуем нещо умно тогава от твоите умни уста...

От "моите умни уста" ще чуеш само, че ти ако си някакъв хамалин и бог знае къде го вреш и мяташ тоя телефон ще ти трябва направо нов, да, няма спор. Обаче как толкова мой приятели имат LG от години (1,2) и само веднъж се беше развалил на единия (май дъното му замина) и за 1 седмица му го смениха, че и в гаранцията му го вписаха..