[Sell] Iphone 3g Replica

Status
Not open for further replies.

™DinamiX™

New Member
Joined
Mar 20, 2011
Messages
263
Reaction score
44
Продавам Ипхоне реплика почти като истински цената на телефона е 120 лева може лек коментар по цената !!! Камера 2.0 снима много добре само има малак проблем с цветовата гама на камерата който се оправя за 5 лева ето и малко снимки на телефони като моя нямат никаква разлика много запазен е давам подаръци 2 батерии 1 зарядно 1 усб и дори 4ГБ карта памет работи с 2 сим карти !!! !!! Ето и снимките -
125bfe41_0040000762835_l.jpg
5007-01.jpg
 
up !!! спешно се нуждая от пари Цена 80 лева и доставка с еконт платена от мен !!!
 
Пич за 80 лева кой знае колко е строшен даи негови снимки
 
Снимки след 1 час ще сложа като си намеря зарядното за телефона :Д много е запазен !!!
 
Ако си сериозен кажи за да не се лажа на празно да мисля че ше го земеш и накрая ..... !!!
 
имам парите качи му снимки само не ти гарантирам нищо искам да го видя може и да се изкуша ама ме самнява толкова малка цена (think)
 
Ще върви ли с глобулска карта ?
 
върви с всички оператори дори сам го пробвал с карта от Гърция !!! който го земе само оправя камерата за 5 лева става веднага и го ползва без повече проблеми !!!
 
Много грозна реплика...
 
нека да е грозна не разбирам какво е грозно като е същото като оригинала ??? я кажи искаш ли снимка на оригинала да видим колко ралики има много малко а и вида е същия !!
 
Ако си се докосвал до истински Епълски продукт- ще разбереш каква му е разликата. ;):
 
  • Like
Reactions: Dea7h
Много голяма разлика един мой приятел има оригинален Iphone 4 ...
 
  • Like
Reactions: Dea7h
бе той разликите си ги знае 100% :D .. трябва му човек който да го купи а не да му обясни за разликите.
 
Кой да му го купи при такава ниска цена всеки се съмнява че му има нещо за да го продава за 80 лева ;)
 
Status
Not open for further replies.