[Sell] Продавам си сървара

Status
Not open for further replies.
то ако наистина изкарваш толкова пари защо го продаваш

smile-facedesk.gif
 
казах ти мои близак не е добре и трябва да му помогна с пари .. иначе защо ми е да го продавам .. имам превод чак октомври
 
а извинявам се.. дано някой да ти го купи аз нямам 125 лева в момента :)
 
прав е човека изтегли един малък кредит :) после ще му мислиш как да ги върнеш парите ;)
 
до понеделник , максимум вторник
 
Предложете вие колко можете ... продавам си всичко парите наистина ми трябват .. :( дано някои да го купи .. ще ви дам сайт за запознанства + хостинг и домеин , на който го купи до понеделник ..
НАИСТИНА СПЕШНО СЕ НУЖДАЯ .. после ще кача снимки на смс-те ми :) под 200 лева не сам искарвал !

Да знаете този сайт за запознанства няа да ви го даде ;)
'Хакнат от MapTuH4y' (nqh)
 
И какво радваш ли са че го хакна ?
 
Ее и то е радост една,че си прецакал на някой сайта..голям кеф
 
Продавам поща в yahoo около, знам ли, към абе колко дадете от джоба си или пък мисля, че към 2000$ ще свършат работа все пак на месец имам по 4000-5000 писма.

Кажи твърда цена и готово!
 
Ти тъп ли си бе човек к'во се ебаваш на човека му треат спешно пари за някав негов близък ... като няма да го купуваш по добре си мълчи. Не виждаш ли че работата е сериозна ... бахти типа аз
 
Ти тъп ли си бе човек к'во се ебаваш на човека му треат спешно пари за някав негов близък ... като няма да го купуваш по добре си мълчи. Не виждаш ли че работата е сериозна ... бахти типа аз

+1
 
МИ ДА КАЖЕ ЦЕНА ВЕ!

(wait)

Предложете една цена която ви е по джоба и на вас сигорно му искам много но не сам за мен .. дори изникна изневиделица .. иначе нямаше да го продам .. ами от 125 до 250 предложи колко можеш
 
МИ ДА КАЖЕ ЦЕНА ВЕ!
Предложете една цена която ви е по джоба и на вас сигорно му искам много но не сам за мен .. дори изникна изневиделица .. иначе нямаше да го продам .. ами от 125 до 250 предложи колко можеш
(speechless)

aaa Dungeon ме изпревари :D
 
Няма ли някой който да му помогне?! :(
 
като е толкова важна работата, да беше отишал до сега в банката като му трябват толкова спешно тези пари, не да ходи по форумите и да са моли някой да му купи сървъра, тъй че изобщо не ва знам какво са занимавате... пък и майка ти и баща ти нямат ли познати, толкоз ли не могат да им искат на заем 200 лева?
 
Извинявам се за грубото държание .. overlucked ти си едно голямо ЛАЙНО !
 
Status
Not open for further replies.