[Sell] Плей-Стейшан (портабъл)

Thewitcher

New Member
Joined
Feb 5, 2010
Messages
2
Reaction score
0
Продавам ПСП сребристо , на 1-на година е вече , няма никакви проблеми.. не е хаквано леко е изпонадраскан панела , но не толкова забележимо. Продавах го с игра Текен5 но играта се бъгна и незнам как да я оправя .
Цена : 140 ЛВ
 
За връзки с мен номер 0889960548 мтел или скайп : alexbg4
 
Повече от 70 лева не...
 
Дай информация за дъното, модела на самото PSP, както и снимки (отпред и отзад)...
Иначе как да си придобием представа за какво иде въпрос? :)
 
Повече от 70 лева не...

ново е 300 лева...последната версия нали се пак човека трябва да си върне част от парите... :D:D едва ли някой ще се навие да ти продаде PSP за по малко от 100 лева :rolleyes:
 
Едва ли някой ще се навие да го купи за 100 лв. все пак е втора ръка...
 
Снимки ?

ново е 300 лева...последната версия нали се пак човека трябва да си върне част от парите... :D:D едва ли някой ще се навие да ти продаде PSP за по малко от 100 лева :rolleyes:
От къде знаеш ,че е последна ?

Едва ли някой ще се навие да го купи за 100 лв. все пак е втора ръка...
Не си прав.
 
Ако е с дъно TA-088v3 (при PSPSlim 2000 или PSP3000) или с TA-090v2 (при PSP3000) не може да се хакне (да му се флашне Custom Firmware и евентуално да си цъкате джитки теглени от нета).
Може би заради това го продава човека :)
 
Ако е с дъно TA-088v3 (при PSPSlim 2000 или PSP3000) или с TA-090v2 (при PSP3000) не може да се хакне (да му се флашне Custom Firmware и евентуално да си цъкате джитки теглени от нета).
Може би заради това го продава човека :)

Защо ми е хакнато PSP , при положение ,че в Техномаркет са по 15-20 лева игрите ?
 
Защо ми е хакнато PSP , при положение ,че в Техномаркет са по 15-20 лева игрите ?

Ами има разлика. То по 15-20 лв на игра те се насабират пък вече като си има пиратски в нета що да не джъткам тях ако мога? (happy)
 
Защо ми е хакнато PSP , при положение ,че в Техномаркет са по 15-20 лева игрите ?

PSPто само за игра ли ти е ?

Има много приложения, които са полезни за най-различни software/hardware среди, които няма да тръгнат на OFW...

А и хубавите игрички с изпипаните графики са по 70 - 90 кинта в Техномаркета.
Пък и игра 15 кинта да е, 15 кинта са си 15 кинта, с CFW спестяваш многократно по 15 лв :)
 
PSPто само за игра ли ти е ?

Има много приложения, които са полезни за най-различни software/hardware среди, които няма да тръгнат на OFW...

А и хубавите игрички с изпипаните графики са по 70 - 90 кинта в Техномаркета.
Пък и игра 15 кинта да е, 15 кинта са си 15 кинта, с CFW спестяваш многократно по 15 лв :)

Да. Определено PSP-то за мен е само за игра. Аз ако искам да правя нещо като съм навън- винаги с мен е лаптопа ми.
Не съм достатъчно запознат с тези soft/hard - ware среди..

Замисли се на ден по колко парички пръскаш и си помисли дали 15 лева са едно нищо.
 
Замисли се на ден по колко парички пръскаш и си помисли дали 15 лева са едно нищо.

Същото ти казах и аз, че 15 лева са си 15 лева (не са малко), защо трябва да го повтаряш и обръщаш към мен? Май не ме разбра ..

Пак ти казвам, че ти даваш пари за игри за PSP, аз ти казвам, че ако си го "хакнеш" (да му праснеш CustomFirmWare), ще си качваш които игрички, различни програми си искаш free :)
 
Ако е с дъно TA-088v3 (при PSPSlim 2000 или PSP3000) или с TA-090v2 (при PSP3000) не може да се хакне (да му се флашне Custom Firmware и евентуално да си цъкате джитки теглени от нета).
Може би заради това го продава човека :)
PSP-то може да се хакне. Моето е 3000 и е с новото дъно работя си с ChickenHen + CFWenabler игрици си цъкам.

Цената е доста добра мога да кажа зависи от състоянието му.
Да. Определено PSP-то за мен е само за игра. Аз ако искам да правя нещо като съм навън- винаги с мен е лаптопа ми.
Не съм достатъчно запознат с тези soft/hard - ware среди..

Замисли се на ден по колко парички пръскаш и си помисли дали 15 лева са едно нищо.
От 2 до 5 лева на ден. И ряяядко повече. Да събирам 1 седмица за някаква игра която ще играя 1 час е просто глупаво.
 
  • Like
Reactions: ReaL
Аре де дай една снимка и малко информация ;) От каде да знаем какво е да не сме гадатели
 
Сега поразгледах разни теми за enabler-a и кокоши петела, явно доста съм изпуснал от развитието на PSP "underground-а", покрай "ipLod"-а :D
Сега пък ме зариби да продам 2000 slim-ката и да барна новото :)
 
Сега поразгледах разни теми за enabler-a и кокоши петела, явно доста съм изпуснал от развитието на PSP "underground-а", покрай "ipLod"-а :D
Сега пък ме зариби да продам 2000 slim-ката и да барна новото :)

Па продай ми го за 30-40 лева ^^
 
Па продай ми го за 30-40 лева ^^

То в каквото е състояние и това му е много...
Целият ми панел е издраскан (даже и екрана) :D
Но отзад съм махнал шината и съм изкарал кабелчета за тонколона (от ония с щипките дето им е входа), тия жички съм ги вързал за дъното, по-точно изхода за звука (AUDIO OUT).
Само това му е в плюс, останалото минус :D
 
То в каквото е състояние и това му е много...
Целият ми панел е издраскан (даже и екрана) :D
Но отзад съм махнал шината и съм изкарал кабелчета за тонколона (от ония с щипките дето им е входа), тия жички съм ги вързал за дъното, по-точно изхода за звука (AUDIO OUT).
Само това му е в плюс, останалото минус :D

10 лева :D
 
  • Like
Reactions: ReaL
real колко пари искаш предлагам ти 10 лева до 4 дена ще са твои ама какво точно представлява дай ми един пик да знам за какво давам пари :)