[Sell] Малко ненужна техника

root

Active Member
Joined
Feb 18, 2009
Messages
336
Reaction score
97
Продавам следната конфигурация която доскоро ползвах като home router и хоствах на нея доста неща ;)
Тип централен процесор: AMD Athlon 64, 2200 MHz (11 x 200) 3500+
Дънна платка: Foxconn A690GM2MA/A690VM2MA Series (2 PCI, 1 PCI-E x1, 1 PCI-E x16, 4 DDR2 DIMM, Audio, Video, LAN Чипсет на дънната платка: AMD 690V, AMD Hammer
Дисково устройство: ST320014A (20 GB, 5400 RPM, Ultra-ATA/100)
Системна памет: 1920 MB (DDR2-400 DDR2 SDRAM) DIMM2: Kingston K 1 GB DDR2-400 DDR2 SDRAM (5-3-3-8 @ 200 MHz) (4-3-3-8 @ 200 MHz) (3-3-3-8 @ 200 MHz) DIMM4: Kingston K 1 GB DDR2-400 DDR2 SDRAM (5-3-3-8 @ 200 MHz) (4-3-3-8 @ 200 MHz) (3-3-3-8 @ 200 MHz)

снимки:


Edit:

Продава се защото не ми е нужна вече такава машина в мазето а нямам място каде да я сложа
Рутера представлява ТОВА(не ми се главоблъска да оправя проблема с правилното инициализиране на процесора, който е запознат знае че това нее реалната тактова честота) но по-горе съм го изписал както си му е реда.Смяната на MAC адреса е елементарна (предполагам ще се наложи такава интервенция) също и TTL-а без проблем може да се коригира (съмнявам се да е необходимо защото вече е променен но знае ли се :) ) ако се ползва както до момента.Машината се продава така както я виждате.
Още 6 СНИМКИ на машината.



Добавям и Wi-FI router Netgear WGR614 служи ми вярно от 3 месеца но ми е излишен вече.


ATI Radeon X550 XT


Цена на hardware router-а - 150 лв.
Цена на Wi-Fi router - 45 лв.
Цена на ATI Radeon x550 xt - 30 лв.

Цена на всичко: 215 лв.


за въпроси в темата на ЛС
 
ех АМД-то ако беше Dual Core, го земам (nqh)
 
Ако дадеш нещо отгоре може да стане Dual core
 
Един нормален wi-fi рутер е от порядъка на 45 лева чисто нов...
 
Един нормален wi-fi рутер е от порядъка на 45 лева чисто нов...

Тук бих те поправил. Един ненормален рутер струва от порядъка на 45 лева. Ненормален поради простата причина, че:
1-во неможе да отвори един порт като хората
2-ро рестартира се през 2 мин
3-то изгаря за 2 месеца (xaxa)
etc.

 
Тук бих те поправил. Един ненормален рутер струва от порядъка на 45 лева. Ненормален поради простата причина, че:
1-во неможе да отвори един порт като хората
2-ро рестартира се през 2 мин
3-то изгаря за 2 месеца (xaxa)
etc.
пхахаха тва е виц номер 1!
за 60 лв взимам луд wi-fi рутер умниците ми мале мале ..
според мен офертата е добра за хора които няма да си играят на игрички а ще работят ..
 
оф сякаш като пуснете такива теми някой ще ви ги купи, руут милиш ли че ще дойда до пловдив да ги взема тея боклуци а с куриери изобщо не ми са занимава
 
абе като не ви харесва не гледайте бе кфо само спамите тука наред тва така било дрън дрън ай чупка като не ви изнася!
 
оф сякаш като пуснете такива теми някой ще ви ги купи, руут милиш ли че ще дойда до пловдив да ги взема тея боклуци а с куриери изобщо не ми са занимава

е вярвай ми че ако дойдеш няма да може да си отнесеш покупката :)
а въпросните боклуци са на светлинни години пред desktop машината която ползваш :)
 
Един нормален wi-fi рутер е от порядъка на 45 лева чисто нов...

Намери ми такъв router който да не "гръмне" от препълване на буфера след първата седмица, такъв който да може да променя TTL и MAC адрес също и да емулира OS. Ако ми го намериш за тези пари и покриващ тези параметри идвам да си закупя поне 10 бройки !!!

Отделен е въпроса че всичко е продадено !!!
 
а въпросните боклуци са на светлинни години пред desktop машината която ползваш :)

само като видя ,че си ръгнал рутер в машината ^^^
 
Не ми се коментират половината смешници тука че много expirience ще събера от кисненето докато ги опиша
 
Hardware Router-а беше железен, защо го продаваш :/
Всъщност продаде ли го вече или още важи офертата? :)
 
оферта за теб има за останалите кибици има друго _)_ те си знаят кои са.
 
е вярвай ми че ако дойдеш няма да може да си отнесеш покупката :)
а въпросните боклуци са на светлинни години пред desktop машината която ползваш :)

Ебааааси бияча (rock)

П.С. Тея боклуци е по-добре да ги рециклираш... Не за друго, а просто ще вземеш повече пари (rofl)
 
ти това сериозно ли го "мислиш" или пак си попаднал на кофти стока ?