[Sell] Домейн

ez_dark

Member
Joined
Jan 8, 2010
Messages
228
Reaction score
22
Здравейте, продавам домеина muzi4ka-bg.eu. Цената е по договаряне. Закупен е от ICN
2915161z.jpg


Едит:
Ако някой иска да го купи, да ми пише на мейл: [email protected]
 
Last edited:
Ако имаш хостинг в ICN или Superhosting ти дават free ;P
 
а къде е по добре да се закупи домейн от ICN или от SuperHosting?
 
Ами убедих се, че Superhosting предлагат по-добри услуги от ICN :)
 
  • Like
Reactions: KR373N
ахам мерси :) да знам защото сега ще закопувам нов домейн затова :) малко мнение няма да е излишно :)
 
Ъпсурд! Как суперхостинг ще предлагат по-добри услуги?! ICN са по-добри :)
 
Ти не си запознат изобщо с работата на единият хостинг провайдър и с на другият.

ICN предлагат да по-изгоден хостинг от Superhosting, но при ICN повечето функций на панела ги няма защото ще ги съборят.
При ICN като тръгна да ти "FLOOD"-я уеб сайта и машината им на която е той няма интернет; извод - нямат никаква защита
При ICN windows hosting-a им е в чужбина а не тук в България;
ICN нямат собствено храниличе (DataCenter) а имат няколко сървърни машини на който пускат само Linux Hosting.
При запитване от моя страна за колокация на моите машини при тях, те ми обясниха условията какви са и какво се оказа, че ползват "бункера" и цялата техника на Evro Net поднаем!; извод - Evro Net ти предлагат колокация за 100лв. с 1GB БГ интернет и относително добър международен, а ICN ти предлага същото само, че с тяхна печалба x2!
Единственото предимство на ICN е, че имат по-бърз support center от Superhosting!
 
  • Like
Reactions: KR373N
Допитах се до ICN. Казаха ми, че наистина windows хостинг нямат в България. Преди време са държали дата центъра под наем. В момента техния дата център както и сървърите им са тяхна собственост.
 
Интересно и къде им е техният (think)
Като ICN са си сложили сървърите при ТЕЛЕПОИНТ ООД (think)
 
Last edited:
"Мой" чети добре :) Това е Дата Центъра на ТЕЛЕПОИНТ ООД!
ICN нямат собствен Дата Център!
 
Ето тук и на снимките се вижда, че ICN ползва само един шкаф от целия Дата Център на ТЕЛЕПОИНТ ООД!
 
Аз също се убедих, че icn са по зле от суперхостинг. Единствено цените им са добри. Преди време имах един доста добре развит проект на техните сървъри и ми го сринаха с flood, а отговора от icn.bg беше, че могат само да спрат достъпа до акаунта ми и да си търся друг хостинг.... От тогава не се доверявам на хостинги, всичко си е на моя машина.
 
Аз откакто съм ползвал услугите им съм се обедил че СуперХостинг са най-добрите
поддръжказплатен та се бържи добре и не съм имал и капка проблеми с тях а който съм видял да ползва услугите им не съм видял да има проблеми, даже преди време видях в един пост че на някакъв сайт за дарения са им пуснали безплатен хостинг!
Просто по-добри от тях (според мен) няма!
 
Дам ето сега примера с ICN в момента двата им сървъра на които са ми 2-та хостинга са паднали отново ;)
 
Аз също се убедих, че icn са по зле от суперхостинг. Единствено цените им са добри. Преди време имах един доста добре развит проект на техните сървъри и ми го сринаха с flood, а отговора от icn.bg беше, че могат само да спрат достъпа до акаунта ми и да си търся друг хостинг.... От тогава не се доверявам на хостинги, всичко си е на моя машина.
И при мен същото самоче ми го каза интернет доставчика.. (rofl)
 
SuperHosting са по добри ... онзи ден неможах да се оправя със 1 проблем звънах 1 телефонче и веднага ми помогнаха.
 
SuperHosting са по добри ... онзи ден неможах да се оправя със 1 проблем звънах 1 телефонче и веднага ми помогнаха.

Ако става дума и ICN са ми помагали. Имам проблем с някоя система, казвам им и ми помагат. Винаги са били коректни към мен.

По темата
Има ли някой който иска да закупи домейна?