[Sell] Видео карта за настолен компютър

darkkingh

New Member
Joined
Mar 1, 2009
Messages
803
Reaction score
267
Модел на видео картата: Nvidia GeForce® 8400GS Super
Memory Amount: 512MB
Memory Interface: 32bit
DRAM Type: DDR3
Graphics Clock (MHz): 567MHz
Memory Clock (MHz): 625MHz (DDR 1250MHz)
Processor Clock (MHz): 1340MHz
Maximum Digital Resolution: 2560x1600
Maximum VGA Resolution: 2048x1536
Graphics Card Power (W): 30W
Minimum Recommended System Power (W): 300W
Microsoft DirectX: 10.1
OpenGL: 3.3
В пакета вкючвам:
- 12 месеца ГАРАНЦИЯ (купена на 20.06.2011 край 20.06.2012)
- Диск с драйверите
- Видео картата е на 1 ден, ЧИСТО НОВА
- Видео картата е закупена от Dicom Computers
- Цена: 60лева (може и по договаряне)
p01441_bigimage_7684d5268f386f62.jpg

За връзка с мен:
скайп: csmjokera
емел: [email protected]
лс или тук
гр. Горна Оряховица
 
Така да поясня.
Продавам я защото отидох в магазина да си взема рам памет и така случайно попитах за видео карта и така си я взех, но неносех компютъра..
отивам аз в/у дома и я слагам на компютъра обаче не ми излиза, че е засякло хардуер и занесох целия компютър с видео картата и ми казаха, че компютъта не може да поддържа видео карти.. :)
давам ви гаранция, че бачка магазинерите са я изпробвали на друг компютър!
и затова нямам други настолни компютри ами само лаптопи :)
 
Ееее ако беше с 1Gb V.Ram щях да я взема но...
Успех дано я продадеш!
 
Наистина цената е добра но 512 МБ са доста малко аз сам с 4 ГБ и има игри които се келешът ако мога така да се изкажа :) !!!
 
Наистина цената е добра но 512 МБ са доста малко аз сам с 4 ГБ и има игри които се келешът ако мога така да се изкажа :) !!!

(lol) 4Gb (bla) Сигурен ли си?! Кой модел е :)
 
Наистина цената е добра но 512 МБ са доста малко аз сам с 4 ГБ и има игри които се келешът ако мога така да се изкажа :) !!!

имало то игри дето му са келешели на 4 ГБ ти чуваш ли са, не говорим за рам памет, а за паметта на видео картата
 
Asus Radeon HD5870 X2 Ares 4GB 256bit DDR5 PCI-E ARES/2DIS/4GD5 Asus Видео карти Цени, оферти и мнения, списък с магазини
на такава видео карта нищо неможе да се изкелеши поне до момента игрите които са излезнали.

Ако се бъркаш с рамта тогава да ще ти впича ако видетото ти е под 256 иначе пак ще може да си ги подкараш игрите дето ти се келешат.
 
Наистина цената е добра но 512 МБ са доста малко аз сам с 4 ГБ и има игри които се келешът ако мога така да се изкажа :) !!!

Алоо филмар????
 
Asus Radeon HD5870 X2 Ares 4GB 256bit DDR5 PCI-E ARES/2DIS/4GD5 Asus Видео карти Цени, оферти и мнения, списък с магазини
на такава видео карта нищо неможе да се изкелеши поне до момента игрите които са излезнали.

Ако се бъркаш с рамта тогава да ще ти впича ако видетото ти е под 256 иначе пак ще може да си ги подкараш игрите дето ти се келешат.

Уоу дали ш има някой да даде 1600 лева за нея ?? :D
 
Извинявайте не съм виждал игра да иска 4гб видео карта
 
Целият ми комп + бюрото,паркета и дограмата у нас не струват толкоз бе вие нормални ли сте някои да си купи такава видео карта...
 
айде като си я купиш да ми звъннеш 1 телефонче :)

1-о да си пооправи компчето да я поддържа и тогава.. :D: