[Sell] Веригата ZoOmBG

Знам, че е много ниска цената. Но няма как. Ето вижте, вие само коментирате относно цената, а никой не е писал, че иска да купи. Предложих го и в cms-bg, но няма никакъв резултат.

Тази цена която си предложил е доста ниска :)
Поне 300 лева трябва да им искаш. Ако имах парите щях да ги взема, но последните ми пари от Му сървъра заминаха за праенето на 2-рия копютър :)
 
Просто тука не е мястото за продаване на такава верига...Поради простата причина , че този форум е с друга насоченост и по пътя на логиката хората се интересуват от съвсем различни неща :)
успех с продажбата
 
А, защо я продаваш тази верига? Нямаш спонсори ли? Пиши ми на лично и обясни...
 
Едно, че нямаме спонсори и друго, че искаме да започнем на ново ;)
 
Въъ, обади се сНГ и сички си смениха мнението :D:
 
Поне вдигни цената на 200-250 лева.. Ако сериозно мислиш за 150 лева, тва си е чисто прахосване..
 
ПП: някой може ли да каже хубава програма за графичен дизайн на сайт?

Офтопик: Ивчо не е тук мястото . . .
Онтопик: Айде не я ли продаде :) Успех, дано скоро зарадваш форума с новината, че си получил полагаемото за положения труд :)
 
Въъ, обади се сНГ и сички си смениха мнението :D:
Ужас.


По каква причина трябва точно на теб да ти каже. Дори защо трябва въобще да споделя такава информация?
 
За сега нищо :( Освен 1, който иска превода на системата на ZWallpapers
 
По каква причина трябва точно на теб да ти каже. Дори защо трябва въобще да споделя такава информация?

Това не те касае. Не виждам защо се намесваш.
 
Можете да закупите превода на системата на zwallpapers.org за 10 лева.
 
Можете да закупите превода на системата на zwallpapers.org за 10 лева.

Е на кой му е нужен като той е НеНужен следкато няма за какво да се използва освен ако нямаме тази система (с която работи zwallpapers) :)
И според мен би ги продал по лесно ако ги продаваш поотделно :)
 
Смс системата на ZServers се продава за 15 лева :)
 
Смс системата на ZServers се продава за 15 лева :)

Може ли да покажеш какво представлява и включва :) Имам някакъв интерес ;)