[Sell] Акаунт във Molten-WoW

Firewallcho

New Member
Joined
Apr 25, 2011
Messages
323
Reaction score
111
Тей като бях се зарибил да играя WoW и бях започнал да играя 3-4 дена денонощно ми домъчня за МуОнлайн сървъра и реших да го дигна отново. Реших да спра wow-а и да започна да се занимавам със му сървъра. Да си дойдем на думата. Акаунтът до момента има 170 Vote Points. Всичките герои си имат българска гуилдия. Герои: Human Mage 47 level + итеми от инстанций + доста злато + развити 2 професий Tailoring и Enchanting. Human Warrior 17 level + итеми от инстанций + 2 започнати професий (не помня имената) + злато. Human Rouge 19 level + итеми от инстанций + 2 започнати професий Skinning и Leatherworking + злато. Human Paladin10 level + итеми от action house + 2 започнати професий + злато. Героите са във FrostWolf
Цена: Пишете във Skype или PM
 

Attachments

  • WoWScrnShot_051211_084445.jpg
    WoWScrnShot_051211_084445.jpg
    175.3 KB · Views: 70
  • WoWScrnShot_051211_084448.jpg
    WoWScrnShot_051211_084448.jpg
    180.1 KB · Views: 46
  • WoWScrnShot_051211_084450.jpg
    WoWScrnShot_051211_084450.jpg
    175.2 KB · Views: 36
  • WoWScrnShot_051211_084453.jpg
    WoWScrnShot_051211_084453.jpg
    176.4 KB · Views: 34
Last edited:
Ако не е във Frostwolf - не струва. Но дори той е x3, а не Blizzlike. Другите са по x12 и x20, което се вдига за по-малко от седмица (x20 е за 2 дена, лично тествано).
 
Да героите са във FrostWolf. Но не знам защо си мислиш ,че не си струва. При това ,че има доста добре развити Tailoring и Enchanting на Mage. Пък във тоя сървър никой не дава голд дарум, пък има и хубави итеми от инстанций и воте пойнтс със които може да си купиш доста неща от магазина във сайта. Във първият пост прикачих снимки за да не кажете ,че лъжа :)
 
Last edited:
И все пак, 47 ниво не е много, освен ако на някой не му се занимава 2 (максимум 3) дена да вдига до там. Само воут точките и професиите може би ще вървят като за продан. Иначе, не знам как е с даването на злато, но лично в Sargeras все се намира кой да ти даде. Просто не може да искаш от всеки втори да ти даде. Не знам каква цена ще му сложиш, но е по-добре да не преувеличаваш. Ако щях да го купувам, повече от 30 лева не бих дал като знам как вървят нещата в сървъра. (Ако искаш ще си изтрия последното изречение, но да си имаш едно наум.)
 
На акаунта му искам 20 лева, продължавам да правя воте точки и няма да вдигам цената.
 
Вот точки 176. Някой навит да го купува ?
 
182 воте точки! Никой ли неще да го купи ?
 
194 Vote Points. Всичко го давам за 15 лева..
 
Брат не, че нещо ама... 47 лвл в х3 сървър се прави ъмм за ... 10 часа в близ 80 се вдига за 3 дена played...
 
Last edited:
Левелът лесно се вдига, но златото едва едва се събира. Професийте са добре развити + доста итеми от инстанций + маунтове които съм си играл около 3 часа да вдигам репотация за да си ги трениръм :)
 
И аз играех ,но се отказах много е хубав героя ;)
 
Мисля да вляза да направя списък със итемите и да кажа на колко са вдигнати професийте но мисля ,че Tailoring е на 500 и нещо и Енчантинг над 400. За Енчантинга не съм сигорен.
 
Мисля, че ти до сега WoW преди не си играл като изключим този акаунт който продаваш.

1. На 47 лвл не можеш да имаш по голям скил на професиите от 300! 375 се учи на 50 лвл ако не ме лъже паметта.
2. 500+ скил има само на Катаклизъм а него го няма в Молтен УоУ, а 450+ скила изисква сигурно по голям от 70 лвл в сряда почвам в близ и ще разбера на колко е:).
3. Проблемат с итемите от инстанциите е следният, сървърът е х3 - следователно 2-3 часа след като започнеш да играеш с този много добре облечения герой предметите ще ги смениш, а дори ида не е така на 58 лвл веднага ще ги смениш като отидеш в Аутланд, да не говорим, че Шоулдърите ти са от куест за 23-24 лвл
4. Да споменем ли и колко на почит са "bg" героите в чуждите сървъри? Всеки бяга от такива герои!
5. Професиите се вдигат адски лесно, на никой не му е проблем примерно да вдига енчантинг докато вдига левел понеже постоянно падат зелени предмети, от куести също... И колко ти е голда толкова много?

И се пише Rogue btw.

Вече не сме ванила за да имат значение предметите от инстанциите под 80 лвл, просто защото се вдига много бързо лвл и предметите се сменят през 5 левела..

Каква е тая репутация дето си вдигал на 47 лвл за маунтове? Единствено се сещам за един тигър от Winterspring ама тиси малък лвл за него той е за 55+, Сигурно имаш в предвид маунтовете на другите раси?

Повечето хора работят цял ден за 15 лева, дали ще дадат 15 лева ако могат да си ги спестят на цената на 10 часа?:) С другите акаунти работите стоят така, че за да си развиеш един хубав герой ти трябват поне 10-15 дена Played time, един приятел с 6,2к геарскор му отне 30 дена played time за да събере геар който по принцип имат донаторите.. Как я виждат ти тая работа като някой може да си вземе акаунт с 2 облечени героя за 30 лева примерно? :)

Предметите ти не са нищо особенно дори за този лвл... ето виж примерно един добре облечен за левела си Warrior http://eu.battle.net/wow/en/character/darksorrow/ikuto/advanced 33 лвл е.

Ето ти моят Роуг 19 лвл в Frostwolf - http://armory.molten-wow.com/character-profile/Pushedaway/Frostwolf/

П.С. Не се заяждам а се опитвам да ти разясня как стоят нещата:)
 
Last edited:
Да допълня Molten World of Warcraft Armory
Това е магьосника ти, имаш 2 дена played time енчантинга ти е 184/225 което е малко за този левел. Като минеш 58 за аутланд ще ти трябва над 300.
Тайлоринга ти е горе долу на прилично ниво ама може и по добре - 234/300.
Разгледах ти и предметите, та не разбрах кое им е толкова хубавото? Всичките са за 20-30 лвл само едни ракавици от Zul'Farrak имаш които са за 42 лвл и падат всеки път.
За талантите ти въобще няма да говоря, те говорят сами по себе си и ще се очудя ако ми кажеш че имаш повече от 100-200 голд, аз в близ на твоя лвл с първият ми герой имах 2к голд + 2 меча енчантнати с монгоус които също струваха 2к голд това на 44 лвл без да имам по голям лвл!
:) Мисля, че нямам какво др да ти кажа ако се сетя ще го напиша:)

А да погледнах ти Achievments, къде са тея много инстанции дето си ги фармил имаш Achievments за точно 5! инстанции, Stockades, RFC, RFK, Gnomeregan и Zul'Farrak
 
Аз имам герои в Spermik това е сървър 1x XP ако някой иска снимки или нещо подобно да ми пише героя е 80 level Death Knight 40 level Warrior 40 level Hunter 20 level Druid !!! ще помоля хора които не мислят да не пишат :D: !!!