[Help] Season 4

sav1or

New Member
Joined
Apr 25, 2009
Messages
2
Reaction score
0
Добър ден,
Търся читави файлове за сезон 4 за сървара MuMan1a поддържан от Мегалан.Тъйкато търсех около 2 седмици в гоогле и неможах да намеря нищо 1 приятел ми даде този форум тъйкато на него сте помогнали в търсенето му.
Ще съм благодарен за линк или качени файлове.
Мерси предварително
 
Добър ден,
Търся читави файлове за сезон 4 за сървара MuMan1a поддържан от Мегалан.Тъйкато търсех около 2 седмици в гоогле и неможах да намеря нищо 1 приятел ми даде този форум тъйкато на него сте помогнали в търсенето му.
Ще съм благодарен за линк или качени файлове.
Мерси предварително

Ти ако си от muMan1a аз ще си отрежа топките....
 
Ти ако си от muMan1a аз ще си отрежа топките....

Може и да е:wait: , а после ти какво ще правиш без "личните си атрибути" :wasntme::]:):

По темата.
По-Добре кажи на тия от мания-та , да се бръкнат и на земат нови файлове Сезон 4 за около 1000$, а тук едва ли нещо може да ти помогне защото има много неща които ги няма тук :(speechless):.


-------------------
@ReSpEc7,
Все пак ти си в грешка , така че трай там!
По евтино е от 1000$ , аз знам колко но няма да "Ви" кажа.
 
Last edited:
Може и да е:wait: , а после ти какво ще правиш без "личните си атрибути" :wasntme::]:):

По темата.
По-Добре кажи на тия от мания-та , да се бръкнат и на земат нови файлове Сезон 4 за около 1000$, а тук едва ли нещо може да ти помогне защото има много неща които ги няма тук :(speechless):.

то еи така се броят 1000$..... а и мисля че не струват толкова някой ми беше казал че струват 1800$.А и ман1а е бесплатен сървър не печелят нищо от него така че се самнявам да купят Оригинални сървър файлове ;)
 
Ех ентраксе ентраксе не видя ли че в форума на ман1а бях сложил и говорих с адидас от кога съм му дал файлове ти още си назад баце с материала ^_^
 
ии баце ква е тая снимка под коментарите ми аре някой да я махне не сам го праил тва аз :Д
 
ROFL ROFL ROFL ^^ xauyxhuxuay леле какви са тези снимки ахьуаъьаухьа
 
то еи така се броят 1000$..... а и мисля че не струват толкова някой ми беше казал че струват 1800$.А и ман1а е бесплатен сървър не печелят нищо от него така че се самнявам да купят Оригинални сървър файлове ;)

Да Туко така се Броят 1000$ :chuckle: Няма Значение .... Да кои ще дава пари за Файлове като после неможе да се ги върне двойно например !!!
 
Season IV - 1000 $ xxxxxxxxxx

Тфа пък от де го измъдрихте е ?
s3 ep2 оригинални струват най много 300 $ за сезон 4 максимум 500 $ им давам.

btw във форума има доста добри файлове стига да знаете как да ги настроите...
Season IV с малко повече труд може да се пусне аз дори подкарах преди време едни файлове s4 от DarksTeam и имаха само 2 бъга които можеха да се изчистят стига да знаеш как...