[Release] Season 4 Monsters

ReaL

New Member
Joined
Apr 13, 2008
Messages
1,244
Reaction score
656
Those are some of the new Season 4 Monsters, replacing the old monsters from Devias:
•Yeti
•Elite Yeti
•Assassin
•Ice Monster
•Hommerd
•Worm
•Ice Queen

sem_ti32.jpg



.::DoWnLoaD::.


Thanks to spirit_mga
 
сложих ги днес в един сървър но не съм ги видял още за жалост,но са много добри ;) 10/10
 
Скиновете са много хубави, а отностно Сезон 4 още не се знае но мога да ти кажа само, че по него се работи здраво :devil:!
 
8/10 for release but i dont like this monsters,s4 but still ugly graphics they need to do better graphics not to add shity things
 
Относно излизането на Сезон 4, до колкото знам би трябвало да излезе, някъде до края на годината.
 
Радвам се че слагате такива скинове и ако може всичко от сеасон 4 да го направим така тоест да сложим всички нови гадове :) 10/10 !
 
Радвам се че слагате такива скинове и ако може всичко от сеасон 4 да го направим така тоест да сложим всички нови гадове :) 10/10 !

Искаш да кажеш, да се сложат всички гадове от сезон 4 като скинове или всички скинове като гадове?
 
Относно излизането на Сезон 4, до колкото знам би трябвало да излезе, някъде до края на годината.

Аз до колкото видях 27 Aug 2008..
 
Искаш да кажеш, да се сложат всички гадове от сезон 4 като скинове или всички скинове като гадове?

Всички гадове като скинове :)
 
Абе скин та скин ще си чакам да излезне сезон 4 и това е !!
 
и аз чакам сезон 4 макар че чат пат си слагам някой скин :tmi::happy:
10/10
 
много са яки и ако ги сравним с чудовищата от другите сезони този път са се постарали малко повече :) 10/10