[Help] Season 3 Episode 1

MupoH4o

New Member
Joined
Aug 1, 2008
Messages
27
Reaction score
2
Някои може ли да ми даде линк да си сваля client за Season 3 Episode 1 благозаря предварително
 
Не съм сигурен дали е за Сезон 3 Епизод 1 или за Сезон 3 Епизоде 2, но се пак опитай да видиш дали ще стане :yes:


Download: Escape Mu Client
 
.. ето за season3 episode1 (1.04H) клиент (ако искаш да влезеш в някой сървър не става с launcher, в папката с клиента има един текстов файл main.ini .. отвори го и смени IPто с този на сървъра който искаш, на края пускаш main.exe)

Download:Click Here
 
Опитах се да ти изтегля клиента обаче антивирусната ми засече Троянски Кон, а те не са многополезни за компютъра. Моля те давай линкове към файлове в който няма вируси :wasntme:.
 
Опитах се да ти изтегля клиента обаче антивирусната ми засече Троянски Кон, а те не са многополезни за компютъра. Моля те давай линкове към файлове в който няма вируси :wasntme:.

Братле ако си с Avast Така ще е за нея всичко е вирус :D
 
Опитах се да ти изтегля клиента обаче антивирусната ми засече Троянски Кон, а те не са многополезни за компютъра. Моля те давай линкове към файлове в който няма вируси :wasntme:.

още ли незнаеш че на клиентите s3 ep1 дава вирус , просто спираш антивирусната или направо я махаш , ;)
 
още ли незнаеш че на клиентите s3 ep1 дава вирус , просто спираш антивирусната или направо я махаш , ;)

Хаха ти знаеш ли на мене какво ми се случи като бях 2 години без антивирусна? Компа ми не можеше да се пуска... Аз го пускам той се спира сам без да ме пита дали искам или не ::cool::.